„Bogaci też płaczą” – Odcinek 11: Prawda

W 11. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Luis Alberto odkrywa, że Soraya go oszukała. Emisja 8 maja 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Luis Alberto dowiaduje się od Felipe, że Soraya go oszukała i posłużyła się testem ciążowym Patricii, aby wmówić mu, że spodziewa się dziecka. Natychmiast konfrontuje dziewczynę. Soraya namawia doktor Altamirę do opuszczenia miasta. Uprzedza ją, że Luis Alberto dowiedział się, że został oszukany i zapewne będzie chciał poznać prawdę z jej ust. Niestety, komendant Becerra udaremnia jej ucieczkę.

Luis Alberto mówi Marianie, że Soraya próbowała wmówić mu, że jest w ciąży. Soraya tymczasem odwiedza Leona, aby wypłakać mu się w ramię. Całują się. Policja znajduje ludzkie zwłoki w parku. Luis Alberto prosi Patricię, by nie wspominała nikomu o oszustwie Sorai. Osvaldo nasyła swoich ludzi na Luisa Alberta, aby przypomnieli mu o niespłaconym długu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placzaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.