„Akacjowa 38” – Odcinek 7: Ryzykowna operacja

W 7. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Germán operuje rękę córki. Trini odchodzi od męża. Emisja 17 stycznia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Carlota odniosła poważne rany w wypadku, jednak dzięki pomocy ojca udało się jej uniknąć amputacji ręki. Trini pojawia się na przyjęciu u donny Rosiny, jednak czeka ją tam niemiła niespodzianka. Pozostali goście krytycznie komentują jej strój. Kobieta czuje się upokorzona i załamana. Postanawia odejść od męża, by więcej nie szkodzić jego reputacji. Rosina stara się za wszelką cenę nakłonić Leonor do małżeństwa z Claudiem. Tymczasem Maximiliano informuje żonę o swoim bankructwie.

Trini pojawia się na „brunchu”. Koleżanki wyśmiewają jej nieodpowiedni strój, a ona z nerwów strąca tacę. Pablo wydaje żandarmom woźnicę odpowiedzialnego za wypadek Carloty. Odzyskuje zegarek siostry i niszczy umieszczoną w nim fotografię, która mogła ją zdradzić. Germán chce się podjąć operacji ręki, choć jest obarczona wysokim ryzykiem. Rosina cieszy się, że jej przyjęcie odniosło sukces. Jej radość burzy wiadomość, że mąż postawił cały ich majątek w wyścigach konnych i przegrał.

Don Ramón pociesza żonę po skandalu na przyjęciu. Trini zadręcza się myślą, że przynosi wstyd mężowi i postanawia go opuścić. Zostawia mu pożegnalny list, który przechwytuje María Luisa i drze na kawałki. Manuela nie opuszcza Carloty na krok, podczas gdy Cayetana spokojnie czeka w domu na informacje. Celia proponuje mężowi, żeby adoptowali sierotę, ale on kategorycznie odmawia. Para postanawia skorzystać z pomocy ginekologa. Germán przeprowadza długą i niebezpieczną operację córki. Pomimo krytycznego momentu, operacja kończy się sukcesem.

Pablo podejrzewa, że matka nie była z nim szczera i zepchnęła Reginę na tory. Don Ramón nie może znaleźć żony. Rosina nalega, żeby wydać córkę za syna Castañów, choć mąż próbuje znaleźć inne rozwiązanie. Manuela oczekuje, że matka zwróci jej rzeczy skradzione przez Reginę, aby mogła wrócić do klasztoru po córkę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.