„Akacjowa 38” – Odcinek 64: Cayetana grozi Manueli

W 64. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Cayetana uprzedza Manuelę, że Germán nie zawsze pospieszy jej na ratunek. Emisja 6 kwietnia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Pablo zabiera Leonor do chatki za miastem, gdzie omawiają plan ucieczki. Germán i Manuela zgłaszają napad na komisariacie. Juliana odkrywa, że syn ją oszukał i pożyczył książki od Felipe. Víctor wyjaśnia matce, że nie chce być prawnikiem tylko dlatego, że ona tego pragnie. Felipe przekonuje Julianę, by zaufała synowi.

Cayetana insynuuje podczas kolacji, że Manuela zna tożsamość mężczyzny, który napadł na ich dom. Claudio zauważa u Leonor obrączkę, którą Pablo założył jej podczas nieformalnego ślubu. Inspektor Méndez uprzedza Germana, że Sauro został zatrzymany i może wrobić go w zabójstwo. Manuela pociesza go i radzi, żeby nie postępował pochopnie.

Víctor zwraca Felipe pożyczone książki oraz wyjaśnia, że potrzebował ich, aby zadowolić matkę. Felipe opowiada mu o tym, jak sam sprzeciwił się woli rodziców, którzy planowali przekazać mu rodzinny interes, i dzięki ciężkiej pracy oraz wyrzeczeniom spełnił marzenie o karierze prawnika.

Leonor i Pablo wyjawiają Leandrowi i Casildzie swoje plany. Cayetana ostrzega Manuelę, żeby na siebie uważała, bo Germán nie zawsze przybędzie jej na ratunek.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.