„Akacjowa 38” – Odcinek 62: Manuela w niebezpieczeństwie

W 62. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Rita rozkazuje Sauriowi uciszyć Manuelę. Emisja 4 kwietnia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Sauro zaciąga Manuelę w ustronne miejsca i wręcza jej zapłatę za pomoc przy kradzieży. Następnie próbuje ją wykorzystać. Manuela kaleczy mu twarz i ucieka. Leonor wpada na kolejny szalony pomysł i proponuje Pablowi, by razem uciekli. Rita odkrywa, że Manuela wypytywała Saura o Espinosę. Każe mu się jej pozbyć tak jak pozbył się Espinosy.

Germán wmawia żonie, że spotkał się z Espinosą i zamierza zrobić to ponownie, aby odgadnąć, co knuje. Rita tymczasem powtarza Cayetanie, co usłyszała od Saura. Cayetana domyśla się, że mąż i Manuela ją oszukują. Celia pragnie odwdzięczyć się Trini za pomoc i sprawić, żeby sąsiedzi zaczęli okazywać jej szacunek. Don Maximiliano nie ma odwagi powiedzieć córce, że zastawił ich dom.

Felipe przeprasza Julianę i Víctora za swoje zachowanie. Germán zdaje sobie sprawę, że Espinosa został pogrzebany wraz z jego zegarkiem. Obawia się, że jeśli policja znajdzie jego ciało, on będzie głównym podejrzanym. Domyśla się, że Cayetana maczała w tym palce. Pablo wyjawia matce, że planuje uciec. Guadalupe daje synowi błogosławieństwo.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.