„Akacjowa 38” – Odcinek 61: Leonor i Pablo biorą ślub

W 61. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Leonor i Pablo biorą fikcyjny ślub. Emisja 3 kwietnia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Germán mówi Manueli, że podrobił list od Espinosy i zadbał, aby Cayetana go odnalazła. Ma nadzieję, że w ten sposób zdobędzie dowód, który pogrąży jego żonę. Don Maximiliano wyjawia żonie, że przegrał w karty dom na rzecz Claudia. Uspokaja ją, że po ślubie Leonor wszystko zostanie w rodzinie.

Cayetana rozkazuje Ricie odnaleźć Espinosę i dowiedzieć się, czy wykonał powierzone mu zadanie. Trini pomaga Celii szukać męża. Okazuje się, że mężczyzna odwiedził rodzeństwo Herminii i przyznał się do spowodowania jej śmierci.

Lenadro podstępem zwabia Pabla do ogrodu, gdzie Leonor i Juliana przygotowały dla niego niespodziankę. Paciencia i Servando zmieniają zdanie i zostają, aby pójść na ślub Leonor. Pablo i Leonor biorą fikcyjny ślub. Leandro i Juliana wspominają, że też omal się nie pobrali. Żałują, że ich losy nie potoczyły się inaczej. Cayetana wyznaje Celii, że czuje się oszukiwana, ignorowana i niekochana. Sauro ponownie zaczepia Manuelę na ulicy. Posądza ją o kradzież papierośnicy i zmusza ją, by z nim poszła.

Celia wybacza mężowi. Rosina ma pretensje do przyszłego zięcia, że zaciągnął jej męża do kasyna i pozwolił, by zastawił ich dom. Germán mówi Cayetanie, że idzie na spotkanie z Espinosą.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.