„Akacjowa 38” – Odcinek 6: Groźny wypadek

W 6. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Carlota ma wypadek. Grozi jej amputacja ręki. Emisja 16 stycznia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Pod nieobecność córki i służącej Cayetana zaciąga męża do łóżka. Pryskają nadzieje Celii na to, że w końcu zaszła w ciążę. Felipe pociesza żonę w trudnych chwilach. Gdy Pablo dociera na dworzec, znajduje Reginę martwą, leżącą na torach. Jego niepokój bidzu obecność matki pośród tłumu gapiów.

Justo powoli wraca do pełni sił, choć cierpi na amnezję. Pomaga rodzinie wieśniaków, która uratowała mu życie i przygarnęła pod swój dach. Carlota wpada pod rozpędzony powóz zaprzęgnięty końmi. Manuela wyciąga ją spod kół i zanosi do Germana. Dziewczynce grozi amputacja ręki.

María Luisa zastawia kolejną pułapkę na macochę. Zaprasza ją na „brunch” organizowany przez Rosinę. Susana udaje omdlenie, aby jej syn nie pojawił się na przyjęciu. Blasa proponuje Celii wizytę u znachorki. Guadalupe zapewnia syna, że nie maczała palców w wypadku Reginy. I chociaż udało jej się odzyskać skradzione rzeczy, nie ma wśród nich tej najważniej – cennego zegarka.

Germán postanawia zawierzyć życie córki doktorowi Espinosie, jednemu z najlepszych chirurgów w kraju. Leonor poznaje podczas „brunchu” Claudia, syna Castañów. Pyszałkowaty młodzieniec, gardzący literaturą, nie przypada jej gustu. Fabiana naraża się Caytanie, gdy wypomina jej, że nie czuwa przy córce. Pablo odkrywa, że woźnica, który odwiózł Reginę na stację jest w posiadaniu zaginionego zegarka.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.