„Akacjowa 38” – Odcinek 53: Przysługa dla Cayetany

W 53. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Germán przyłapuje żonę, jak przekazuje pieniądze Saurowi. Emisja 22 marca 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Rita występuje dla don Cosme. Po przesłuchaniu mężczyzna proponuje dziewczynie, by udali się w bardziej ustronne miejsce. Cayetana studzi zapał Celii na wyjście z domu i wydaje polecenia Trini jakby była jej służącą. Felipe naskakuje na Herminię, gdy dziewczyna zjawia się wieczorem w kawiarni, aby prosić o pracę. Clarín proponuje Leonor, że udostępni jej niepublikowany rękopis swojej powieści.

Germán i Manuela znajdują chwilę, aby pobyć sam na sam. Maximiliano wygrywa dużą sumę w pokera. Pragnie ją przeznaczyć na posag córki, która jest temu przeciwna. Germán jest świadkiem, jak jego żona Cayetana przekazuje pieniądze podejrzanemu mężczyźnie. Zaczepia go na ulicy, aby mu się przyjrzeć.

Fabiana martwi się, że Rita nie wróciła na noc. Leonor ma pretensje do Claudia, że przypisał sobie jej sukces. Herminia błąka się głodna i nie ma dachu nad głową. Trini chce ją przygarnąć, ale Fabiana jej to odradza. Casilda odzyskuje pieniądze. Okazuje się, że Paciencia cały czas trzymała je w kieszeni.

Opracowanie TVP
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

  1. Fajny serial, oglądam z ciekawością.Polecam

  2. Ciekawa fabuła , dlatego przyciąga i relaksuje. Życzę wszystkim miłego oglądania.

  3. Początkowo wydawal mi się naiwny, zbyt teatralny dziecinny. Ale przyzwyczailam się do tej konwencji i jest OK. Zawsze można dowiedzieć się czegos o tamtych czasach

  4. Bardzo przyjemny serial, będę napewno dalej oglądać

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.