„Akacjowa 38” – Odcinek 51: Manuela wpada na trop

W 51. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Manuela dowiaduje się, że dwie kobiety interesowały się jej córką. Emisja 20 marca 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Manuela nie zastaje pani Vizcaíno na placu, aby wręczyć jej pieniądze w zamian za informacje o Inocencii. Rita zdążyła ją nastraszyć, że pożegna się z życiem, jeśli piśnie słowo. Służące zmawiają się, aby wspólnie pomóc Herminii, która spędziła noc na ulicy. Trini martwi się o zdrowie Celii, ale boi się złożyć jej wizytę z powodu Felipe. Don Ramón namawia ją do zmiany zdania.

Don Maximiliano pragnie dołączyć do karcianych wieczorów, które organizuje Víctor. Cayetana udaje przejętą zdrowiem Celii. Celia jest przygnębiona i odmawia przyjmowania posiłków. Obarcza męża winą za stratę dziecka. Rita coraz częściej wraca pamięcią do dnia, w którym razem z Cayetaną odebrały dziecko Manueli od Vizcainów.

Germán uprzedza Felipe, że tylko cud sprawiłby, że Celia ponownie zajdzie w ciążę. Przy okazji prosi przyjaciela, aby wstrzymał proces podziału majątku przez wzgląd na Cayetanę. Celia opowiada Cayetanie, w jaki sposób doszło do upadku. Ta poucza ją, jak wykorzystać tę sytuację i zdominować Felipe.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Comments

  1. Akacjowa 38 to jest super serial lubię go oglądać grają w nim super aktorzy i aktorki

  2. Podoba mi się i chętnie oglądam.

  3. Rozkręca się i robi się ciekawie. Pozycja kobiet od wieków jest nieciekawa. Teraz wygląda niewiele lepiej

  4. Film oglądam ,gdyż przedstawia ciekawe i urozmaicone życie zarówno kobiet i mężczyzn w XIX wieku .

  5. Świetny film ,a jak komuś nie pasuje ,to niech sobie przełączy na inny kanał .

    1. Fajny i sympatyczny film,który pokazuje również niełatwa sytuacja kobiet w tamtym okresie,i to nie tylko tych biednych ale również bogatych,które były zależne od mężczyzn i nie mogły o sobie decydować😔 Bardzo lubimy ten serial,a jak ktoś nie lubi jest przecież pilot🤔😁

  6. Zarówno tureckie jak i ten serial są na topie, przyciągają przed tv widzow. W polskich dominuje wulgaryzm i sex. Ludzie w niemałej większości mają tego dość

  7. Serial lepszy od tureckich !!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.