„Akacjowa 38” – Odcinek 411: Sfałszowany podpis (streszczenie)

W 411. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Felipe i Revilla toczą dysputę na temat autentyczności podpisu don Ramona. Emisja 10 lipca 2024 o godz. 18.45 w TVP2.

Felipe przedstawia mecenasowi Revilla opinię grafologa, który stwierdza, że podpis don Ramona jest sfałszowany. Na to Revilla przynosi opinię innego grafologa, stwierdzającą autentyczność podpisu i fałszywego świadka – sekretarkę jakoby istniejących Hiszpańskich Magazynów Zbożowych, która zapewnia, iż widziała, jak don Ramon podpisuje z jej firmą kontrakt. Paciencia nie pamięta wieczoru z kastanietami, gulaszem z kasztanów i jotą, więc Servando organizuje go powtórnie, ale tym razem fotograf uwiecznia ucztę. Jednak Paciencia na drugi dzień znów udaje, że nic nie pamięta. Żona komisarza Padilli, Sonsoles, umiera i Mauro ma wyrzuty sumienia, że nie pomścił jego śmierci, jak jej obiecał.

Opracowanie TVP
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.