„Akacjowa 38” – Odcinek 4: Skradziony zegarek

W 4. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Regina nie chce zwrócić Manueli zegarka. Emisja 12 stycznia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Regina włamuje się do pokoju Manueli i znajduje cenny zegarek z jej zdjęciem. Manuela pokazuje matce mieszkanie, które będą dzieliły z innym służącymi. Od tej pory muszą udawać, że są sobie obce. Gdy zagląda do szuflady w swoim pokoju, odkrywa że rzeczy, które jej matka zabrała z domu Justa zostały skradzione. Wśród nich był zegarek, który mógłby ją zdemaskować.

Celia dowiaduje się od służącej, że jej mąż odwiedza wdowę Losadę znacznie częściej niż powinien. Postawia wyjść mu na spotkanie, gdy po raz kolejny złoży kobiecie wizytę. Felipe wyjaśnia żonie, że zależy mu wyłącznie na zdobyciu zaufaniu zamożnej wdowy, aby nie rezygnowała z jego usług prawnych. María Luisa skarży się ojcu na Trini. Później zastanawia pułapkę na macochę, aby udowodnić ojcu i koleżankom, że nie dorasta ona do pięt innym damom. Leonor otrzymuje w prezencie od ojca maszynę do pisania. Obawia się, że ojciec kupił ją za pieniądze wygrane z zakładów.

Manuela domyśla się, że Regina ją okradła i żąda zwrócenia rzeczy. Pablo wpada na pomysł, jak mogą odzyskać zegarek. Rosina martwi się, że jej córka często opuszcza dom pod byle pretekstem. Rozkazuje służącej ją śledzić. Felipe próbuje uspokoić czujność żony drogim prezentem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.