„Akacjowa 38” – Odcinek 348: Pogrzeb Maximiliana (streszczenie)

W 348. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Mieszkańcy Akacjowej szykują się na pogrzeb Maximiliana. Emisja 6 kwietnia 2024 o godz. 18.45 w TVP2.

María Luisa opiekuje się leżącym w szpitalu Victorem. Chłopak jest zaskoczony, że Leandro martwi się o jego zdrowie. Fabiana przestrzega Cayetanę przed Úrsulą. Nie ufa jej. Wszyscy szykują się na pogrzeb Maximiliana. Felipe opowiada żonie o ziemi, którą zmarły kupił przed śmiercią, przez co teraz jego rodzina została bez pieniędzy. Cayetana wymusza na zarządzie fundacji decyzję o odbudowie kościoła.

Opracowanie TVP
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

  1. Nie rozumie dlaczego reżyser czy scenarzysta ciągną w nieskończoność czuwania, mycia, ubierania i pogrzeby umarłych. Wiadomo, ze jest to częścią ludzkiego życia, ale w tym filmie pokazywanie nieboszczyków w trumnie, cale ceremonie są zbyteczne. Wiadomo, ze jak ktoś umiera to trzeba, go pochować, ale nie pokazywać 3 czy 4 odcinki pod rząd i ciągnąć w nieskończoność ceremonii pożegnania i pochówku. Już tylu tych nieboszczyków było w tym filmie, ze każdy wie jak się odbywały takie ceremonie. Wystarczy tych trumien i nieboszkw na widoku publicznym. Wiem, ze to film, i ze aktorzy maja się dobrze, ale bez przesady… Wystarczy, mnie na pewno !

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.