„Akacjowa 38” – Odcinek 328: Cayetana odbierze sobie życie? (streszczenie)

W 328. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Úrsula powstrzymuje Cayetanę przed samookaleczeniem. Emisja 12 marca 2024 o godz. 18.45 w TVP2.

Mauro znalazł się w potrzasku. Chce zakończyć swój związek z Humildad, jednak nie znajduje sposobu na powiedzenie jej o tym. Na dodatek Teresa, w której się zakochał, nie chce go znać. W trakcie spotkania zaaranżowanego przez Felipe nauczycielka prosi inspektora, by nigdy więcej jej nie szukał.

Obawy Leonor spełniają się. Maximiliano otrzymuje anonimowy list z pogróżkami. Powodem jest list do dyrektora gazety, w którym ujawnił oszustwa doktora Malii. Cayetana dostaje kolejnego ataku. Wyjmuje z szuflady nożyczki i przykłada do brzucha. Úrsula wbiega do salonu i w ostatniej chwili powstrzymuje ją przed wyrządzeniem sobie krzywdy.

Trini jest gotowa oddać Fabianie swoje oszczędności, jeśli zdecyduje się opuścić Akacjową. Guadalupe próbuje odwieść Fabianę od tego pomysłu. Celia wypytuje Úrsulę o stan zdrowia Cayetany.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.