„Akacjowa 38” – Odcinek 31: Manuela dowiaduje się o śmierci córki

W 31. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Manuela sądzi, że Inocencia nie żyje. Emisja 20 lutego 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Leandro przynosi Julianie kwiaty i wspólnie zaczytują się w powieści Leonor. Susana nie kryje zadowolenia i próbuje zakłócić im romantyczne spotkanie. Leonor sprzeciwia się woli rodziców i w obecności Castañów oświadcza, że nie poślubi Claudia. Felipe i Celia żegnają Justa, który wraca na wieś. Cayetana osobiście zjawia się w domu Vizcainów, żeby odebrać córkę Manueli. Następnie instruuje Ricie, co ma z nią uczynić i zrzuca na nią całą winę. Gdy chwilę później Manuela przybywa po córkę, dowiaduje się, że Inocencia nie żyje.

Celia planuje wydać przyjęcie, aby ogłosić przyjaciołom, że spodziewa się dziecka. Pomysł żony komplikuje plany Felipe. Don Maximiliano policzkuje córkę i wypomina jej, że ośmieszyła ich rodzinę. Ernesto znika bez śladu. Don Ramón jest zaniepokojony jego nagłym odejściem. Trini stara się zbagatelizować sytuację do czasu aż odkrywa, że Ernesto wyłudził od jej męża pieniądze.

Don Maximiliano musi kajać się przed ojcem Claudia, żeby usprawiedliwić zachowanie córki. Castaño oczekuje przeprosin z ust samej Leonor. Germán martwi się o Manuelę. Ponownie próbuje zmusić Pabla do mówienia, ale chłopak nie chce złamać słowa danego siostrze. Juliana zaprasza Paciencię z mężem i przyjaciółmi do kawiarni, aby uczcili rocznicę ślubu. Manuela wraca do miasta, ale jest zbyt wstrząśnięta wiadomością o śmierci córki, by wrócić do pracy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.