„Akacjowa 38” – Odcinek 30: Celia jest w ciąży

W 30. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Germán przynosi Celii i Felipe radosną nowinę. Emisja 17 lutego 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

María Luisa prawdopodobnie symuluje chorobę, by zostać w domu. Ernesto proponuje, że zaopiekuje się siostrzenicą. Trini boi się, że mężczyzna zechce ją skrzywdzić. Germán ponownie prosi Felipe, by pomógł mu w jego planach. Ten uprzedza przyjaciela, że Cayetana nie będzie patrzyła bezczynnie, jak ją porzuca i próbuje odebrać jej córkę. Cayetana hojnie wynagradza Ritę za zdobyte informacje. Nakazuje jej wrócić następnego dnia z rana, gdyż chce jej wyznaczyć kolejne zadanie.

Felipe zauważa, że coś dolega jej żonie. Celia wyznaje mężowi, że ma nudności, wymioty i brak apetytu. Cayetana narzeka przy śniadaniu na nieobecność służącej. Trini grozi Ernestowi, że wyda go żandarmom, choćby sama miała się przy tym pogrążyć. Służąca w przytułku skutecznie opóźnia wyjazd Manueli. Posługuje się do tego pretekstem, że podwiezie ją woźnica. Juliana pociesza Lorenę i namawia ją, żeby się nie poddawała i walczyła o swoje szczęście.

Pablo nie chce wyjawić Germanowi, że Manuela pojechała szukać córki. Felipe prosi Germana, żeby zbadał jego żonę. Lekarz oznajmia przyjacielowi, że jego żona prawdopodobnie spodziewa się dziecka.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Comment

  1. Dobry film

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.