„Akacjowa 38” – Odcinek 3: Zauroczenie

W 3. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Germán zaczyna tracić głowę do Manueli. Emisja 11 stycznia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Pablo i Carmen odprowadzają matkę na dworzec. W pociągu kobieta odkrywa, że w gazecie ukazał się artykuł na temat jej córki, który ma pomóc służbom ją odnaleźć. Wysiada, aby ostrzec córkę. Manuela postanawia za wszelką cenę nie dopuścić, by Germán przeczytał artykuł i ją rozpoznał.

Pablo poznaje Leonor. Dziewczyna próbuje zarazić go swoją pasją do literatury i proponuje wspólne czytanie. Manuela podstępem wykrada z mieszkania Germana gazetę. Cayetana wmawia Celii, że wdowa Losada próbuje ukraść jej męża. Wręcza przyjaciółce list kompromitujący kobietę, aby mogła go wykorzystać w przyszłości. Germán wyznaje Manueli, że nie jest szczęśliwy w małżeństwie i próbuje skraść jej pocałunek. Doña Rosina zaprasza do domu małżeństwo Castaña, które właśnie przeprowadziło się do tej samej dzielnicy. Sądzi, że syn Castañów, Claudio, mógłby okazać się dobrą partią dla jej córki Leonor.

Germán wyznaje przyjacielowi, Leandrowi, że poślubił Cayetanę, aby dotrzymać obietnicę daną bratu na łożu śmierci, jednak ostatnio w jego życiu pojawiła się kobieta, która zawróciła mu w głowie. Pablo załatwia matce pracę prasowaczki w zakładzie krawieckim Leandra. Celia drze list od Cayetany, ale prosi służącą, żeby sprawdziła, czy mąż faktycznie pomaga wdowie Losada w sprawach dotyczących testamentu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.