„Akacjowa 38” – Odcinek 27: Carlota widzi Germana całującego Manuelę

W 27. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Carlota jest świadkiem pocałunku Germana z Manuelą. Emisja 14 lutego 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Pablo dowiaduje się, że koń widziany przez Manuelę pochodził ze stajni Asensa Abadii. Wskazuje siostrze, gdzie i kiedy może spotkać jednego ze stajennych. María Luisa wyznaje ojcu, że przeszkadza jej obecność Ernesta w ich domu. W kawiarni Juliany odbywa się wieczorek karciany. Felipe zaprasza swoich kolegów, a Victor sprowadza damy do towarzystwa.

Lenadro i Juliana zachwalają nową powieść z gazety w obecności Leonor, co sprawia wielką radość debiutującej pisarce. Manuela i Casilda proszą stajennego, żeby wypytał o woźnicę zaprzęgu, który odwiedza lokalne klasztory. Państwo Castaño karcą syna za nieobecność podczas mszy. Bardziej jednak złości ich fakt, że spotyka się z Leonor za ich plecami. Ojciec zabrania synowi dalszych wizyt u rodziny Hidalgo. Claudio prosi matkę, aby pomogła mu przekonać ojca, że Leonor jest idealną kandydatką na żonę.

Carlota sprawia przykrość matce, gdy w trakcie zabawy lalkami łączy Germana z Manuelą. Leonor szuka inspiracji do kontynuowania powieści. Celia ćwiczy grę na pianinie. Cayetana nie chce przyznać się przed przyjaciółką, że mąż zdradza ją ze służącą. Pod nieobecność żony Germán przychodzi do kuchni i całuje Manuelę. Carlota przygląda im się ukradkiem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.