„Akacjowa 38” – Odcinek 183: Cayetana przywłaszcza sobie majątek Germana!

W 183. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Cayetana próbuje oskubać Germana z pieniędzy. Emisja 20 września 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Germán dowiaduje się, że Cayetana zablokowała jego konta bankowe i zajęła wszystkie posiadłości, argumentując w sądzie, iż jej mąż jest niepoczytalny. Tymczasem przekupiony przez Cayetanę Santos czyni jego życie w celi nie do zniesienia. Leandro nie oddaje Manueli listu Germana. Tano zostaje przyłapany przez Susanę, jak zabiera ze stolika w kawiarni rurki, których goście nie zjedli. Jest już wyznaczona data ślubu Pabla i Casildy.

Materiały TVP
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

 1. Ta zołza jest dzieckiem adoptowanym. Pochodzi z plebsu. A jest córką drugiej zołzy – służącej.

 2. Ten film się robi nudny.Podlosc , mściwość i zazdrość nie zna granic w tym filmie.

 3. Po co opowiadać film ,aby zabrać chęć dalszego oglądania?

 4. Wiem jak to się skończy

 5. Szkoda, że german siedzi w kiciu a ta cayetana cieszy się ale na nią też przyjdzie czas. Szkoda tylko że german i Manuela umrą, bardzo lubię trini jest wesołą osobą trochę postrzeloną.

 6. Cayetana sobie sama to zrobiła sama się pobiła i oskarża o to Germana ja to widziłam zrobiła sobie te rany sama on tego nie zrobił ja to wiem kocham go ja mu wierzę on mi się oświadczył potrzebuje go

 7. Co to za film co za przesłanie niesieże nie ma sprawiedliwości?

 8. Na yt są fragmenty wszystkich odcinków. Niestety, śalę reżyser przewidział długie życie Cayetany, które otruje i Getmana i Manuelę. Ten serial nie ma happy endu.

 9. Skomplikowane to ponad ludzką wytrzymałość. Nie ma jasnej odpowiedzi, kto pobił Cajetanę! Czyżby zrobiła to Ursula na rozkaz Cajetany ? Jaki potwór siedzi w tej kobiecie? Co za mściwość i dlaczego wierzą tylko jej? To nawet w filmie niepojęte! Niech ten rezyser zejdzie na ziemię. Podlość musi wyjść na jaw!!!

  1. Z pewnością tak będzie. Źli ludzie nigdy nie uchodzą kary. Jeśli nie są skazani przez innych to ,,gryzie,, ich poczucie winy. Tak zwane sumienie. Niektórzy twierdzą że podli go nie mają. Ja wierzę że każdy je ma. Pozdrawiam. Serial fajny. Lubię historyczne wątki.

  2. Gdyby mąż się nie puszczał to nie musiałaby tak działać.Ma kobieta rację że kara musi być

   1. Chyba nie bardzo wiesz o wszystkim oglądaj z rozumieniem.German nigdy nie kochał tej zołzy a ona jest córką Fabiany służącej. Prawdziwa Pani tego domu niedługo się pojawi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.