„Akacjowa 38” – Odcinek 17: Celia zostaje upokorzona przez kochankę męża

W 17. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Wdowa Ledesma przyznaje się otwarcie do romansu z Felipe. Emisja 31 stycznia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Celia urządza Felipe scenę zazdrości. On jednak nie traktuje jej poważnie. Cayetana i Germán całują się na ulicy. Manuela widzi z daleka, jak Germán całuje żonę. Lorena wraca do redakcji i nalega na spotkanie z wydawcą, aby osobiście wręczyć mu swoje teksty. Herminia wspomina Celii o znachorce, która pomogła jej matce zajść w pierwszą ciążę. Casilda zaczyna opadać z sił. Wyjawia w zaufaniu Manueli, że chodzi głodna, bo rodzina Hidalgo u której służy boryka się z problemami finansowymi i przeznacza każdy grosz na lekarstwa dla don Maximiliana.

Manuela prosi Cayetanę o wychodne. Kobieta zgadza się, choć nie robi tego z dobrej woli, lecz dlatego, by przypodobać się mężowi. Trini zaskakuje męża, gdy wita go elegancko ubrana i proponuje swoje towarzystwo podczas festynu. Germán i Manuela z trudem zachowują do siebie dystans. Lekarz przyznaje, że tęskni za czasami, gdy zwracali się do siebie po imieniu. Cellia zaczepia wdowę Ledesma. Kobieta przyznaje, że łączy ją z Felipe coś więcej niż sprawy spadkowe i radzi jej, żeby odpłaciła mu tym samym.

Leonor w końcu poznaje wydawcę gazety. Nalega, żeby przeczytał choć kilka linijek jej tekstów, ale bez patrzenia drze je na kawałki. Radzi dziewczynie, by zostawiła pisanie mężczyznom i zajęła się kobiecymi sprawami. Festyn uliczny przyciąga uwagę mieszkańców dzielnicy. Celia ma nadzieję, że spełni się jej marzenie Victor poprosi ją do tańca. On tymczasem wybiera Marię Luisę. Zrozpaczona Celia błaga Herminię, aby doprowadziła ją do znachorki, która pomogła jej matce.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.