„Akacjowa 38” – Odcinek 16: Cayetana prosi Germana o kolejną szansę

W 16. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Cayetana prosi Germana o szansę. Trini planuje zaskoczyć męża. Emisja 30 stycznia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Celia zauważa, że mąż nie wrócił na noc. Podejrzewa, że zdradza ją z wdową Ledesma. Trini odkrywa, że don Ramón oddał garnitur do krawca, aby odświeżył go na festyn, na który mieli się nie wybierać. Przy pierwszej okazji wypomina mężowi, że ją oszukał, ale nie gniewa się na niego. Dostrzega w tym okazję, aby zaskoczyć męża odmienionym wyglądem i manierami. W tym celu prosi Fabianę, aby udzieliła jej kilku wskazówek, jak zostać damą.

Germán przeprasza Manuelę za zachowanie żony. Pablo bierze wolne, aby towarzyszyć Leonor podczas wizyty w redakcji gazety. Dziewczyna przynosi swoje teksty, jednak mimo długiego czekania w kolejce nie zostaje dopuszczona do dyrektora Rivero. Celia jest przekonana, że widziała w gabinecie męża drewnianą kolejkę, taką samą, jaka jej się przyśniła. Posługuje się służąca, aby przeszukać gabinet Felipe. Cayetana obiecuje Germanowi, że się zmieni i spróbuje być lepszą matką i żoną.

Casilda prosi Ritę, żeby nauczyła ją tańczyć pasodoble. Celia widzi męża w towarzystwie żony, wdowy i chłopca, który trzyma w dłoniach drewnianą kolejkę. Rosina zastawia biżuterię, żeby wykupić lekarstwa dla męża.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.