„Akacjowa 38” – Odcinek 11: Zniknięcie Carloty

W 11. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Carlota ucieka z domu. Celia traci przytomność. Emisja 23 stycznia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Doktor Espinosa odwiedza Cayetanę, aby donieść jej o romansie jej męża z Manuelą. Pojawienie się Germana burzy jego plany. Germán prędko odgaduje intencje mężczyzny – chce wyłudzić pieniądze na kontynuowanie swoich ciemnych praktyk. Don Ramón zaszywa się w pokoju i w samotności czyta list rzekomo napisany przez Trini. Don Maximiliano czuje się oszukany przez córkę, która spotykała się po kryjomu z Pablem. Germán w porę zatrzymuje Manuelę i mówi jej, że nie musi uciekać. Felipe rezygnuje z pójścia do pracy, aby dotrzymać towarzystwa żonie. Wyciąga ją na spacer, choć Celia ledwo trzyma się na nogach.

Asunta podpada Germanowi za krzyczenie na Carlotę. Cayetana nie przyznaje się, że dała służącej przyzwolenie na traktowanie córki w taki sposób i z miejsca ją zwalnia. Leonor odkrywa, że rodzina zalega z wypłatą wynagrodzenia służącej i zaczyna brakować pieniędzy nawet na jedzenie. Zdaje sobie sprawę, że musi coś zrobić, nawet wbrew własnej woli. Cayetana znęca się nad córką, co popycha dziewczynkę do ucieczki. Germán i Manuela ruszają na poszukiwania.

Celia powoli opada z sił w trakcie spaceru z mężem, aż w końcu mdleje. Leonor z bólem serca mówi Pablowi, że nie mogą się dłużej widywać. Na pożegnanie chłopak skrada jej pocałunek.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.