María Elisa Camargo żoną dla ogrodnika

Niedawno donosiliśmy, że Telemundo zaczyna kompletowanie obsady do swojej najnowszej produkcji  “El jardinero”. Prawie pewnym jest, że telenowela zastąpi emitowaną

Niedawno donosiliśmy, że Telemundo zaczyna kompletowanie obsady do swojej najnowszej produkcji  “El jardinero”. Prawie pewnym jest, że telenowela zastąpi emitowaną w paśmie o 20.00 “Los miserables”z Aracely Arámbula Erikiem Hayserem. Wiadomo również, że z pasma nie zniknie Gabriel Porras, który z antagonisty w “Los miserables” awansował na poczciwego Carlosa Martíneza – głównego bohatera nowej propozycji stacji.

Ostatnio stacja zdradziła tożsamość partnerki aktora. Rola powędrowała w ręce Maríi Elisy Camargo, która w serialu zagra Adelę – sprzątaczkę, która podobnie jak jej serialowy partner przebywa w Malibu bez dokumentów.

Kolejną wiadomą na liście płac serialu jest protagonista młodzieżowy, syn Carlosa – Luis. Młodego Martíneza zagra aktor do tej pory związany z Televisą, 19-letni Alejandro Speitzer.

To nie pierwsza zapowiedź młodego aktora w Telemundo. W 2012 r. Speitzer miał zagrać syna serialowej “La Patrony”. Zdjęcia aktora pojawiły się nawet w pressbooku promującym telenowelę. Jednak na kilka dni przed rozpoczęciem pracy aktor porzucił rolę, wybierając ówczesną nowość Televisy – “Mentir para vivir”. Miejmy nadzieję, że tym razem aktor w ostatniej chwili nie rozmyśli się.

Nie jest potwierdzona jeszcze rola antagonisty historii, ale mówi się, że stacja myśli o Maritzie Rodríguez. Pozostaje pytanie, czy strony dojdą do finansowego porozumienia.

Zapowiedź telenoweli pojawi się na imprezie Upfront 2015 w kwietniu, a premiera telenoweli planowana jest wkrótce po tym wydarzeniu.Comments

  1. Fajna obsada może być ciekawa telenowela:-)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.