Zmieni pracodawcę?

Kolejne donosy z planu “De que te quiero te quiero”. Jak podają meksykańskie media ostatnio za kamerami produkcji miała miejsce

Kolejne donosy z planu “De que te quiero te quiero”.

Jak podają meksykańskie media ostatnio za kamerami produkcji miała miejsce nieprzyjemna sytuacja. Jedna z aktorek, Cynthia Klitbo, poczuła się urażona, czego nie omieszkała ostentacyjnie okazać, gdy dowiedziała się, że zarabia dużo mniej, od początkującej aktoreczki, Livii Brito.

44-letnia aktorka nie ukrywa, że poważnie myśli o zmianie firmy. Jak zdradzają przyjaciele, po zakończeniu zdjęć do DQTQTQ Klitbo zamierza wyjechać do USA i związać się z jedną z tamtejszych telewizji. Czyżby Telemundo?Comments

  1. Cynthia to niech lepiej nie narzeka, bo od lat jest w Televisie i zawsze są dla niej ciekawe role!

  2. Ta “początkująca aktoreczka” jest najważniejszą postacią telenoweli, więcej gra i spędza więcej czasu na planie zdjęciowym i prawdopodobnie dlatego zarabia więcej. To, że ktoś jest starszy i ma większe doświadczenie nie oznacza, że powinien więcej zarabiać. Trochę szacunku, novelo dla “początkujących aktoreczek”. Każdy kiedyś zaczynał, był nowy i uczył się swojego zawodu. A z pani Klitbo jak dla mnie żadna gwiazda skoro nie umie się zachować. Nikt jej nie kazał przyjmować tej roli, wiedziała ile będzie zarabiać, więc jak jej nie pasuje to droga wolna. Takie jest moje zdanie.

  3. Cynthia Klitbo Super zagrala okropna Villane w Telenoweli ,Cristina :) oraz Bialy Welon Mogla by znow zagrac okropna Kobiete w Nowej Telenoweli :) Nie pasuje jej Role Porzadnych kobiet ,do niej to pasuje :) Tylko zle negatywne role :)

  4. Televisa powoli traci swoich najlepszych aktorów. Edith Gonzalez, Gabriela Spanic, Aracely Arambula, Laura Flores, Sebastian Zurita, kto następny?

  5. Cynthia ma rację jest świetną aktorką.Niech wybierze Telemundo,które produkuje najlepsze telenowele:-)

  6. bez obrazy, ale Livia ma w tym serialu jedynie ładnie się uśmiechać. Cynthia w sumie ma trochę racji jeśli chodzi o poziom aktorski reprezentowany przez obie panie, ale z drugiej strony Livia jest protagonistką tej telenoweli, więc i pensje ma wyższą- to chyba normalne.

  7. Nie wyglada ona na sympatyczna i glupio sie tak klocic o kase. Ale w sumie ja rozumiem, bardzo lubie Livie ale jednak Cynthia ma wiecej doswiadczenia aktorskiego wiec mogla sie lekko poczuc urazona.

  8. i bardzo dobrze! W Telemundo , Cynthia znowu wyfrunie bo na prawde na poczatku byla wspaniala villana nie wiem co sie z nia zrobilo wiec niech to bedzie Telemundo :)

  9. Cynthia to bardzo dobra aktorka. W “Teresie” jako Juana jest doskonała. Nie wyobrażam sobie innej aktorki w tej roli.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.