Włoszka będzie… śpiewać? Laura Pausini nie zagra gościnnie w telenoweli

Laura Pausini otrzymała od Pedro Damiana zaproszenie do udziału w telenoweli “Muchacha italiana viene a casarse”, ale je odrzuciła. Swoją

Laura Pausini otrzymała od Pedro Damiana zaproszenie do udziału w telenoweli “Muchacha italiana viene a casarse”, ale je odrzuciła. Swoją odpowiedzią podzieliła się z mediami. “Pragnę powiedzieć panu Pedro, że nie jestem aktorką i to, że jestem znana [w Meksyku] nie czyni ze mnie aktorki. Nie będę kpić sobie z widzów” – powiedziała ze stanowczością.

Włoska piosenkarka zostawiła jednak producentowi wolną furtkę do negocjacji. “Włoszka przybywa, żeby śpiewać i jeśli zechce, abym zaśpiewała w jego telenoweli, to z przyjemnością się zgodzę” – dodała. Pausini jest jedną z trenerek w programie rozrywkowym “La Voz México”, prowadzonego przez Jacky Bracamontes. Jej pobyt w Meksyku potrwa przynajmniej do końca czwartej edycji programu.

Zdjęcia do telenoweli “Muchacha italiana viene a casarse” trwają już od ponad miesiąca, zaś od tygodnia Canal de las Estrellas emituje jej zwiastuny. Premiera zaplanowana jest na 20 października. W rolach głównych José Ron i Livia Brito.

[tabs tab1=”Promo 1″ tab2=”Promo 2″ tab3=”Promo 3″]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Ciekawe co wyjdzie z tej telki zapowiada się fajnie:-)

  2. ciekawie jestem tej telci :-)

  3. Ta Laura Pasini to jakaś diva czy co?

    1. Najbardziej rozpoznawalna i najbardziej ceniona włoska współczesna artystka w całej latinoameryce.

    2. Posłuchaj jej w wolnej chwili. Ona i jej utwory sa cudowne. Polecam its not good bye, one more time (zapewne skojarzysz ten utwor z pewnego filmu) i wiele wiele innych.

  4. Zapowiada się kolejna fajna telka. Szkoda tylko, że znając polskie stacje nigdy jej nie zobaczymy:(

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.