W nowych barwach

To co przypuszczaliśmy przed kilkoma dniami stało się faktem. Laura Zapata przeszła do Azteci i już wkrótce wystąpi w jednej

To co przypuszczaliśmy przed kilkoma dniami stało się faktem. Laura Zapata przeszła do Azteci i już wkrótce wystąpi w jednej z najnowszych produkcji stacji.

Jak podają meksykańskie media, Elisa Salinas zaproponowała aktorce udział w meksykańskiej wersji brazylijskiego hitu, “La Favorita“, które wejdzie w pasmo “Vivir a Destiempo“.

Na liście płac telenoweli wymienia się takie nazwiska jak: Gabriela Spanic, Leonardo García, Rodrigo Abed, Karla Souza, Simone Victoria, Aura Cristina Geithner, Betty Monroe i Carmen del Valle. Zaznaczamy jednak, że żadne nazwisko nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone.Comments

  1. Mam nadzieje ,ze bedzie ostra Villana w Nowej Telenoweli :)

  2. to siostra thalii? fajnie brała w Nie igraj z aniołem i w Esmeraldzie (miała piekne długie włosy wtedy)

  3. A kiedy nowa telenowela z Belindą Peregrin

  4. Dokładnie też miałam napisać że Gaby i Laura się nie znoszą ciekawe fajnie jakby Leo Garcia się pojawił,poczekamy aż potwierdzą obsadę.

  5. Pewnie znowu usłyszymy o jej kłótniach z Gaby Spanic; przecież już kilka lat temu głośno było, jak to obie panie się nie znoszą.
    Może zatem być ciekawie na planie….

  6. Wolałabym ją w Telemundo ale dobre i to. Ważne że będzie grać!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.