Urodzi “małego Bublé”

Argentyńska aktorka Luisana Lopilato, pierwsza Mía Colucci z oryginalnego “Rebelde way”, jest w 39. tygodniu ciąży. Ojcem dziecka jest jej

Argentyńska aktorka Luisana Lopilato, pierwsza Mía Colucci z oryginalnego “Rebelde way”, jest w 39. tygodniu ciąży. Ojcem dziecka jest jej mąż, popularny również w Polsce, kanadyjski piosenkarz Michael Bublé.

Od kilku tygodni Luisana nie opuszcza Kanady, gdzie chce wydać na świat swojego pierwszego potomka. Wybór kraju jest nieprzypadkowa. Przyszli rodzice pragną pochwalić się swoim pierworodnym dzieckiem dziadkowi piosenkarza, którego stan zdrowia nie pozwala na podróżowanie.

Aktorka systematycznie udziela się w Internecie, gdzie za pomocą aplikacji “Baby Buble Diary”, dostępnej na Facebooku, spisuje rady dla przyszłych matek.

fot. Twitter
fot. Twitter

“Ciąża i macieżyństwo to wyjątkowe doświadczenia, na które nie zawsze jesteśmy przygotowane. Poprzez UNICEF pragnę podzielić się tym, czego sama nauczyłam się jako przyszła matka z innymi kobietami oraz dostarczyć im wszystkich niezbędnych informacji, aby ich ciąże również przebiegły pomyślnie” – wyznała Lopilato.

Program skierowany jest przede wszystkim do rodaczek aktorki. W Argentynie jedna dziesiąta niemowląt to wcześniaki. Istnieją sposoby zapobiegania przedwczesnym porodom, jednak do tego potrzebna jest odpowiednia wiedza przyszłych rodziców.Comments

 1. Uwielbiam tę parę. Są uroczy!

 2. Ja ją doskonale kojarzę, zagrała Mię w pierwowzorze Zbuntowanych. Miała wtedy dopiero 15 lat i już była mega utalentowana. Nic dziwnego, że Michael od razu zwrócił na nią uwagę i zakochał się. To wyjątkowa osoba. Pasują do siebie idealnie.

 3. Dla tych, którzy nie wiedzą…. Lu też śpiewa, a raczej śpiewała w latach 2002-2004. Erreway powstało na potrzeby Rebelde Way, tak samo jak RBD na potrzeby Rebelde. <3

 4. Bardzo ładna para, nie znam tej aktorki ale wydaje się sympatyczna. Michael wcale nie jest brzydki a śpiewa bosko, moim zdaniem ma to coś.

 5. Fajnie tylko ten pępek ma jakiś okropny fuu… :-(

 6. A co mają Izrael czy Włochy do całego świata. Gwiazdka złapała nadzianego brzydala.

 7. Magda, ona jest też bardzo sławna… nie tylko w Argentynie, ale także w Meksyku, Kanadzie, Hiszpanii, Włoszech….

  Uwielbiam Lu, wg mnie ma najlepszy kontakt z fanami na twitterze. Czasami organizuje konkursy, gdzie nagrodą jest wideokonferencja z nią :)

 8. On brzydki, ale znany, ona złapała szansę od losu. Dziecku i je nie zabraknie kasy.

  1. Magda a ty taka znawczyni jesteś…
   Michael wcale brzydki nie jest i jakbyś chciała wiedzieć to on zabiegał o Lu. Są bardzo zakochani, wystarczy popatrzeć na ich fotki. A Lu żadnej szansy nie musiała łapać bo sama jest bardzo znana także we Włoszech czy Izraelu i ma kupę kasy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.