TVE szykuje nowy popołudniowy serial “Acacias 38”

Hiszpańska telewizja od dłuższego czasu szuka sposobu na przyciągnięcie widzów popołudniami przed telewizory. Sztuka ta nie udała się od zakończenia

Hiszpańska telewizja od dłuższego czasu szuka sposobu na przyciągnięcie widzów popołudniami przed telewizory. Sztuka ta nie udała się od zakończenia emisji serialu “Amar en tiempos revueltos”, emitowanego nieprzerwanie przez siedem lat, aż do 2012 roku. Tak zrodził się pomysł na nowy serial kostiumowy “Acacias 38”. Co ciekawe, jego realizację powierzono grupie Boomerang TV, która zajmuje się produkcją “Sekretu”. Oba seriale najprawdopodobniej będą emitowane o tej samej porze – określanej przez Hiszpanów mianem “sobremesa” (zaraz po obiedzie).

Akcja serialu osadzonego w roku 1899 będzie rozgrywać się w posiadłości hiszpańskiej burżuazji. Producenci nie chcą zadradzać więcej szczegółów na temat fabuły. Wiadomo jedynie, że scenarzystami są Susana López Rubio (“El tiempo entre costuras”), Josep Cister (“El tiempo entre costuras”), Aurora Guerra (“Sekret”) i Miquel Peidró (“Sekret”), a w rolach głównych wystąpią Susana López Rubio, Aurora Guerra, Miquel Peidró oraz Josep Cister. Koszt produkcji każdego z odcinków szacowany jest na kwotę 65 tysięcy euro.

“Acacias 38” to nie jedyna nowość serialowa kanału La 1. W wiosenne ramówce pojawi się także produkowany przez Bambú Producciones serial “Seis hermanas” (zwiastun poniżej), opowiadający historię sześciu kobiet, które będą poradzić sobie z życiem po tym jak ich rodzinna firma staje na skraju bankructwa.

[tabs tab1=”Seis hermanas – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.