Trylogia Blue Jeansa na wielkim ekranie

Hiszpański producent filmowy Atresmedia zapowiedział nową serię filmów pełnometrażowych, opartych na powieściach Francisco de Pauli Fernándeza, znanego pod pseudonimem Blue

Hiszpański producent filmowy Atresmedia zapowiedział nową serię filmów pełnometrażowych, opartych na powieściach Francisco de Pauli Fernándeza, znanego pod pseudonimem Blue Jeans. Pisarz z Sewilli ma na swoim koncie praktycznie same bestsellery, które doczekały się także przekładu na język polski z ramienia wydawnictwa Jaguar.

Atresmedia, wspólnie z wydawnictwem Planeta, planują przenieść na ekran słynną trylogię Blue Jeansa, na którą składają się kolejno “Cześć, Księżniczko!”, “Nie uśmiechaj się, bo się zakocham” (w sprzedaży od października) oraz “¿Puedo soñar contigo?”. Bohaterami powieści jest szóstka młodych ludzi z “Klubu outsiderów”: Eli, Valeria, Bruno, María, Raúl i Ester. Sukces wydawniczy – ponad 100 000 sprzedanych egzemplarzy książek o przygodach “outsiderów” – ma być gwarancją na powodzenie adaptacji filmowych.

Realizację pierwszej części powierzono Bambú Producciones. Zdjęcia do filmu “El club de los incomprendidos”, opartego na powieści “Cześć, Księżniczko!”, powstały na przełomie maja i czerwca. Premiera zaplanowana jest na grudzień br. W rolach głównych występują: Charlotte Vega, Álex Maruny (“Cienie Calendy”), Michelle Calvó, Ivana Baquero (niezapomniana Ofélia z “Labiryntu Fauna”), Jorge Clemente i Andrea Trepat (film “Codziennie umierać”).

[tabs tab1=”El club de los incomprendidos – Trailer”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.