Telemundo rozgląda się za “La Chule”

Amerykańska stacja Telemundo ma w planach przygotowanie nowej wersji popularnej w latach 90-tych telenoweli “La extraña dama” (emitowanej w Polsce

Amerykańska stacja Telemundo ma w planach przygotowanie nowej wersji popularnej w latach 90-tych telenoweli “La extraña dama” (emitowanej w Polsce pt. “Tajemnicza dama”) i w głównej roli najchętniej widziałaby dotychczasową gwiazdę Televisy, Aracely Arámbula (“Dzikie serce”).

Już kilka tygodni temu w mediach spekulowało się na temat tego, że La Chule podpisała kontrakt z Telemundo, choć ona sama się tego wyparła. “Nie jestem związana z żadną telewizją, i chociaż dostaję propozycje, nadal pozostanę przy “Perfume de Gardenia”. Kocham scenę, teatr i jestem szczęśliwa z przedstawienia” – deklarowała na kilka dni przed swoimi urodzinami. Wszystko jednak wskazuje na to, że aktorka ostatecznie zmieniła zdanie i razem z dziećmi przeniesie się do Miami.

A skoro już mowa o “Perfume de Gardenia” to warto dodać, że meksykańskie tabloidy zaczęły ostatnio uważnie przyglądać się relacjom La Chule z Sebastianem Rulli (“Teresa”), odtwórcami głównych ról, którym przypisują romans. Oni jednak unikają tematów na rozmowy prywatne i zgodnie odpowiadają: “jesteśmy tylko przyjaciółmi”. Są…?



Comment

  1. Skoro już mowa o Sebastianie Rulli to chciałabym aby telenowela Mundo de fieras została wyemitowana w Polsce

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.