Telemundo planuje remake “Czarnej Perły”

Telemundo sięga po scenariusz Enrique Torresa i przymierza sę do wyprodukowania nowej wersji telenoweli “Perla Negra”, emitowanej kilka lat temu

Telemundo sięga po scenariusz Enrique Torresa i przymierza sę do wyprodukowania nowej wersji telenoweli “Perla Negra”, emitowanej kilka lat temu przez Polonię 1. To już trzecia, po meksykańskiej i brazylijskiej, adaptacja tego scenariusza, a jej roboczy tytuł to “Reflejos del alma”.

W rolach głównych dwie młode gwiazdy: piękna Elizabeth Gutiérrez (“Duch Eleny”) i przystojny David Chocarro (“Ktoś Cię obserwuje”). Czarny charakter w telenoweli zagra Margarita Magaña (“Teresa”), która tym samym opuszcza Televisę, aby zdebiutować na antenie amerykańskiego kanału.

Zdjęcia do telenoweli mają ruszyć za miesiąc. Wiadomo, iż produkcja zastąpi pasmo “Una Maid en Manhattan”.

Oryginalna “Perla Negra” opowiada o losach młodej dziewczyny, Perły, która jako niemowlę zostaje oddana pod opiekę sióstr zakonnych wraz z cennym naszyjnikiem z 22 pereł. 21 z nich ma pokryć każdy rok spędzony przez Perłę w przytułku, aż do ukończenia pełnoletności, zaś ostatnia jest zabezpieczeniem na jej start w dorosłe życie. Mijają lata. Perła dorasta i zaprzyjaźnia się z Evą. Poznaje także przystojnego młodzieńca, Tomasa, który zabiega o jej względy, lecz ona nie ma do niego zaufania. Chłopak uwodzi Evę i, gdy ta zachodzi w ciążę, porzuca ją. Przyjaciółki postanawiają razem wychować dziecko. Wkrótce jednak Eva ginie w wypadku. Perła, która ma jej dokumenty, postanawia przejąć tożsamość zmarłej, by móc wychowywać jej synka.Comments

 1. z elizabeth wszystkie filmy sa zajebiste

 2. dla ciebie młody to ma tylko 20 lat a jak ma juz 30 to kategoria stary dobre to jak ma 40 to juz do grobu dziecko w jakim ty świecie zyjesz !!!

 3. Faktycznie Telemundo ma bardzo intensywne i ciekawe scenariusze telenowel. Telenowele Televisy roznia sie bardzo od tych Telemundo :) Ja to tam lubie telenowele tak samo Televisy jak i Telemundo :)
  Najwazniejsze zeby historia byla ciekawa a nie ciagnela sie jak flaki z olejem :)
  Na ta telke czekam :)

 4. Tak! Tak! Tak! Właśnie na taką wiadomość czekałam! Oby się potwierdziła ;D

 5. Wiesz dlaczego bo aktorzy dla których coś znaczy te słowo nie będą grali w takich szmirach jak triumf miłości a raczej triumf absurdu, tylko w czymś ambitnym.

 6. Jakie młode gwiazdy: przecież oni 30-stki mają, młoda to jest Angelique Boyer. A tak z innej beczki to wszyscy ostatnio uciekają z Televisy do Telemundo: E. Siller, A.Layevska, G.Garcia Vivanco, R.Amaya… ciekawe czemu???

 7. kocham gutierez i wiem, ze film bedzie chitem, bo z silvia navarro nie bardzo mi sie podobala ta telenovela byla mloda i nie byla taka ladna, bedzie to hitem,sory za bledy ale od 10 lat mieszkam w italii i cienko u mnie z ortografia

 8. […] wspominałam o tym na Twitterze, czy tym razem plotki o nowej roli okażą się prawdziwe? Wpis z Novela.pl: Telemundo planuje remake „Czarnej Perły” Telemundo sięga po scenariusz Enrique Torresa i […]

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.