Święta w Telemundo

Amerykańska stacja Telemundo już od przeszło tygodnia zaprasza swoich widzów do wspólnego świętowania w ramach kampanii “Ven a mi casa

Amerykańska stacja Telemundo już od przeszło tygodnia zaprasza swoich widzów do wspólnego świętowania w ramach kampanii “Ven a mi casa esta Navidad”, której tytuł został zapożyczony z jednej z hitowych piosenek Luisa Aguilé. Do wykonania bożonarodzeniowej pieśni zaproszeni zostali: Aracely Arámbula, Aylín Mujica, Litzy, Gabriel Coronel, a także Paola Guanches, Ana María Polo i Daniel Sarcos. W wideoklipie pojawia się około 60 osób pracujących związanych z Telemundo. Można doszukać się m.in. Catherine Siachoque, Miguela Varoni, Davida Chocarro, Sonyi Smith, Carmen Villalobos, Fernandy Castillo, Juana Solera czy Marlene Faveli.

[tabs tab1=”Wideo” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2][/tab]
[/tabs]Comments

  1. Fajny spot jak zwykle:-)Dużo moich ulubieńców np Miguel,Cathy,Jorge,David,Sonya,Gabriel.Brakowało mi m.in. Jencarlosa,Gaby,Roberto Mateosa, Karli Monroig.Gabriel Coronel fajny chłopak ale śpiewa tak sobie. Piosenka świąteczna w 2010 roku była lepsza gdyż Canela ma extra głos:-)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.