Rodzina Ventura i jej sekrety

Od kilku tygodni trwają zdjęcia do najnowszej produkcji TV Azteca, “Secretos de familia”. Telenowela jest meksykańskim remake’em amerykańskiego hitu telewizyjnego

Od kilku tygodni trwają zdjęcia do najnowszej produkcji TV Azteca, “Secretos de familia”.

Telenowela jest meksykańskim remake’em amerykańskiego hitu telewizyjnego “Bracia i siostry” z Calistą Flockhart, Sally Field i Robem Lowe m.in. w rolach głównych. To nie pierwszy raz kiedy największy konkurent Televisy sięga po produkcję amerykańskiej ABC Disney Studios. Wcześniej, w 2011 r., już pokazała światu swoją wersję innej produkcji made in USA, “Chirurgów”, “A Corazón Abierto”.

W SDF na ekraie zobaczymy między innymi Anette Michel, Ofelię Medina, Sergio Basañeza, Luisa Ernesto Franco i innych. Produkcja będzie miała swoją premierę już 6 maja o godzinie 20.30 i zajmie w paśmie miejsce “La otra cara del Alma”.

“Bracia i siostry” to serial na którego całość złożyło się 5 sezonów, dające 109 odcinków. Poruszył on wiele kontrowersyjnych wątków: uzależnienia, kontrowersje wobec wysyłania żołnierzy do Iraku, życie oficerów po powrocie ze służby i ich problemy z odnalezieniem się w niewojennej rzeczywistości, kontry polityczne, związki homoseksualne, trójkąty rodzinne, adopcja kolorowych dzieci, polityka, różnego rodzaju konfiguracje związkowe i wiele wiele innych. Czy wersja Azteki poruszy je wszystkie?

Secretos-0
Secretos-2Comments

  1. Azteca produkuje fajne telki

  2. to gwarantowany hit, nie zwykla telka o milosci nienawisci i happy endem, ale jesli zrobia tak jak “bracia i siostry” porusza niesamowite wiezy rodzinne, przeszkody i jak najwazniejsa jest rodzina, uwielbiam ten serial..chcialabym zobaczyc wersje azteci

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.