Ricardo Darín w rozprawie o morderstwie

Na styczeń 2013 roku zapowiadana jest premiera nowego filmu cenionego argentyńskiego aktora Ricardo Darína pt. “Tesis de un homicidio” (tłum.

Na styczeń 2013 roku zapowiadana jest premiera nowego filmu cenionego argentyńskiego aktora Ricardo Darína pt. “Tesis de un homicidio” (tłum. Rozprawa o morderstwie).

“To kriminał z postaciami z obsesjami, pełen ujęć z ciemności, przenikających cieni i muzyką typową dla tego gatunku” ‘ zapowiadał jeszcze w czerwcu producent filmu Hernán Goldfrid.

Film przedstawia losy Roberta Bermúdeza (w tej roli Darín), szanowanego adwokata, od dłuższego czasu zajmującego się wyłącznie karierą wykładowcy, który upiera się, że jeden z jego studentów, Gonzalo (Alberto Ammann), był sprawcą brutalnego zabójstwa, do którego doszło tuż przed wejściem na uniwersytet. Bermúdez angażuje się w wyjaśnienie przyczyn morderstwa, które wkrótce staje się jego obsesją.

Film jest adaptacją powieści Diega Paszkowskiego. W rolach głównych występują: Ricardo Darín, Alberto Ammann, Calu Rivero i Arturo Puig. Trailer projekcji zamieszczamy poniżej.

[tabs tab1=”Trailer”]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. zapowiada sie ciekawie, pewnie i tak nie bedziemy mogli go obejrzec

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.