Premiera filmu “El cielo en tu mirada”

Dzisiaj w Meksyku premiera pełnometrażowego filmu “El cielo en tu mirada” z Mane de la Parra i Aislinn Derbez.  Historia: Po nieudanej

Dzisiaj w Meksyku premiera pełnometrażowego filmu “El cielo en tu mirada” z Mane de la Parra i Aislinn Derbez. 

Historia: Po nieudanej próbie dostania się na Festiwal Piosenki Latynoskiej, José (Mane de la Parra) poznaje Abril (Aislinn Derbez), która za kilka godzin ma wyjść za mąż. Tego samego dnia José umiera, potrącony przez ciężarówkę. W drodze do nieba przekonuje swojego Anioła Stróża, żeby pozwolił mu wrócić do życia i spełnić swoje marzenie: wziąć udział w festiwalu muzycznym i poszukać szczęścia u boku Abril. Anioł Stróż daje mu trzy tygodnie na zrealizowanie tych celów. José czeka ważna lekcja o życiu, szczęściu i miłości.

W rolach głównych występują: Mane de la Parra (muzyk i aktor, debiutował w telenoweli “Verano del amor”, prywatnie związany z Maite Perroni), Aislinn Derbez (modelka i aktorka, telewizyjna i kinowa), Jaime Camil (“Idiotki nie idą do nieba”, “Por ella… soy Eva”), Danna García (“Miłosny nokaut”, “Ktoś Cię obserwuje”) i Juan Pablo Raba (“Pustynna miłość”, “Świat Cristny O.”).

Zainteresowanych produkcją odsyłamy do oficjalnej strony filmu, na której znaleźć można zdjęcia, musicale, ujęcia zza kulis, wpadki z planu czy pozdrowienia od aktorów: www.elcieloentumirada.com Poniżej natomiast prezentujemy dwa oficjalne zwiastuny oraz videoclip do utworu “Somos aire”.

[tabs tab1=”Trailer 1″ tab2=”Trailer 2″ tab3=”BSO – Somos aire”]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]
[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Czy wie ktoś, gdzie mogłabym zobaczyć za darmo online ten film z lektorem polskim albo napisami??? z góry dziekuje :)

  2. też go zamierzam zobaczyć na pewno będzie fajny :)

  3. napewno fajny musze zobaczyć ten film

  4. świetnie sie zapowiada też chce go zobaczyć ale u nas w Polsce go nie puszczą w kinie trzeba poczekać może ktoś do neta wrzuci!!!!

  5. Musze zobaczyc ten film bo jak nie to umre ;)
    Czy ktos wie gdzie mozna go bedzie w internecie obejrzec???

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.