Powstanie pierwsza gay telenowela?

TV Azteca ma w planach zrealizowanie pierwszej w historii telenoweli w całości poświęconej wątkowi homoseksualnemu – poinformował magazyn El Universal.

TV Azteca ma w planach zrealizowanie pierwszej w historii telenoweli w całości poświęconej wątkowi homoseksualnemu – poinformował magazyn El Universal. Nadawca chce w ten sposób włączyć się w pomoc do walki z homofobią.

W telenoweli ma zostać ukazana historia rodziny, w której jeden z synów jest gejem i stoi w obliczu odrzucenia ze strony swojego ojca, mężczyzny który nie toleruje homoseksualistów. Tematem tym TV Azteca chce pomóc młodym ludziom żyjącym w konflikcie z własną rodziną, otoczeniem ale i często z samym sobą z powodu swojej orientacji seksualnej. Producenci chcą, aby ta historia pomogła im zaakceptować swój homoseksualizm, zwłaszcza gdy nie mają zrozumienia ze strony rodziny. Realizacja projektu ma rozpocząć sie już wkrótce. Wciąż nie znane są jednak szczegóły dotyczące produkcji.

Problem homoseksualności niejednokrotnie przejawiał się już w telenowelach tj. “Meandry miłości”, czy emitowanych obecnie “Gdzie jest Elisa?” i “Kraina namiętności”.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.