Pierwsze zwiastuny telenoweli “Simplemente María”

Pierwsze zwiastuny nowej meksykańskiej telenoweli pt. “Simplemente María” z Claudią Álvarez, José Ronem i Ferdinandem Valencią w rolach głównych.

Meksykańska firma producencka Televisa lada dzień wypuści na rynek nową telenowelę pt. “Simplemente María”. Jej producentem jest Ignacio Sada (“Ukryta miłość”), a odtwórcami ról protagonistów Claudia Álvarez (“Podwójne życie Angeliki”), José Ron (“Włoska narzeczona”) oraz Ferdinando Valencia (“Za głosem serca”).

“Simplemente María” to remake popularnej telenoweli o tym samym tytule z 1989 roku. Jej bohaterka, María, jest biedną dziewczyną z prowincji, którą los rzuca do wielkiego miasta. Dziewczyna znajduje pracę jako służąca w rezydencji zamożnej rodziny i zakochuje się w synu swojego pracodawcy. Ten jednak wykorzystuje ją i porzuca, nie dbając o to, że spodziewa się jego dziecka. Pomocną dłoń wyciąga do niej skromny nauczyciel, który nie tylko zaprasza ją do swojego domu, ale także wyprowadza z analfabetyzmu. Mężczyzna zakochuje się w swojej podopiecznej i jest gotów uznać jej dziecko za swoje własne, lecz ona odtrąca jego miłość.

Poniżej prezentujemy kilka zwiastunów emitowanych przez Canal de las estrellas, meksykańską stację telewizyjną, która będzie pokazywać premierowo telenowelę od 9 listopada.

[tabs tab1=”Zwiastun nr 1″ tab2=”Zwiastun nr 2″ tab3=”Zwiastun nr 3″ tab4=”Zwiastun nr 4″ tab5=”Zwiastun nr 5″]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]
[/tab]
[tab id=4]
[/tab]
[tab id=5]
[/tab]
[/tabs]


Comments

  1. Wolałabym tę telke niż ,,Lo imperdonable” która okazała się dnem.

  2. mam nadzieję, że tego szajsu nie puszczą jednak w tv, bo są jeszcze lepsze telki takie jak: Hasta fin del mundo, Lo imperdonable, Por siempre mi amor czy Que perdone de Adiós, yo no..,

  3. Nie zdziwię się jeśli ten serial trafi do Polski.

  4. napewno bd ogladac bo bedzie tam jose a on jest bardzo dobrym aktorem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.