Pierwsze zwiastuny “En otra piel”

Na antenie Telemundo ruszyła kampania promocyjna nowej telenoweli “En otra piel”, która będzie luźną adaptacją popularnego także w Polsce “Prawa

Na antenie Telemundo ruszyła kampania promocyjna nowej telenoweli “En otra piel”, która będzie luźną adaptacją popularnego także w Polsce “Prawa pożądania” (“El cuerpo del deseo” ). W rolach głównych prawdziwa plejada gwiazd – Laura Flores, María Elisa Camargo, Jorge Luis Pila, David Chocarro i Vanessa Villela.

“En otra piel” opowiada historię dwóch bardzo różnych kobiet, które połączy ten sam tragiczny los i pewne magiczne zdarzenie…

Silvana Arias (“Pieska miłość”), Javier Gómez (“La mujer de Judas”), Jonathan Freudman (“Corazón Valiente”), Martín Barba (“La Patrona”), Beatriz Monroy (“Pasión Prohibida”), Kendra Santa Cruz (“Dama y Obrero”) i Marisela Gonzáles (“Pasión Prohibida”) uzupełniają obsadę nowej produkcji meksykańskiego Argos dla Telemundo.

“En otra piel”, to historia dwóch całkowicie różnych kobiet. Dzieli je wszystko – wiek, pochodzenie, status społeczny. Chociaż nie znają się nawzajem, podzielą ten sam tragiczny los, który zjednoczy je po śmierci.

Adriana (María Elisa Camargo) jest pracującą w nocnym barze, młodą dziewczyną, która zostaje brutalnie zgwałcona i zamordowana. Druga bohaterka, Marisa Serrano (Laura Flores), to słynna pianistka z ogromnym majątkiem, wdowa z dwiema córkami, która niedawno poślubiła o wiele młodszego mężczyznę. Nowy mąż niestety nie odwzajemnia jej uczucia. Marisa zostanie zdradzona przez własną siostrzenicę i mężczyznę, którego kocha i z którego rąk zginie. Pozostawiając w niebezpieczeństwie swoje córki.

Opowieść o tajemnicy, miłości i pośmiertnej zemście. W której dwie kobiece dusze połączone są tajemniczym przeznaczeniem. Będą musiały dzielić jedno ciało w poszukiwaniu upragnionej sprawiedliwości. Obie kobiety umierają w tym samym czasie, ale dusza Marisy odmawia opuszczenia tego świata. Wie, że jej dzieciom grozi poważne niebezpieczeństwo.

[tabs tab1=”Promo1″ tab2=”Promo2″ tab3=”Promo3″]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]
[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Kocha Laure Flores i tylko ze względu na nią oglądam ! :***

  2. ROSO TAK CYNTHIA KLITBO PRZECHODZI DO TELEMUNDO .FAJNIE BEDZIE GRALA OSTRE VILLANY TAK SAMO ,JAK GRALA W TELENOWELI WARIATKI CRISTINA I BIALY WELON :)

  3. Zawiłe to wszystko ale może być ciekawie.

  4. Fajnie ale mogli inną protkę wziąć zamiast Camargo.David i Jorge uwielbiam ich:-)

  5. A do tego obsadę uzupełnia Laura Flores.
    A mam pytanie:Czy to prawda że Cynthia Klitbo przechodzi do Telemundo?

  6. na pewno ten remake bedzie duzo lepszy ;) bo gra tu Laura Flores :P

  7. Zapowiada się ciekawie. Vanessa Villea znowu w podobnej historii. W Prawie pożądania była bardzo młoda i grała córkę głównego bohatera.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.