Pedro Fernández w Telemundo!

Początek nowego roku przyniósł kolejny zaskakujący transfer. Śladem Lucero (czerwiec 2014 r.) Pedro Fernández również postanowił opuścić wieloletni dom i rozpocząć nowy etap

Początek nowego roku przyniósł kolejny zaskakujący transfer. Śladem Lucero (czerwiec 2014 r.) Pedro Fernández również postanowił opuścić wieloletni dom i rozpocząć nowy etap swojej kariery, podpisując kontrakt z konkurencyjnym Telemundo.

O napiętych stosunkach między piosenkarzem a firmą mówiło się głośno od kilku tygodni. Szefowie Televisy jasno dali Pedro do zrozumienia, że nie będą tolerować jego kaprysów i nie widzą go już w barwach swojej firmy, gdy wycięli go w tegorocznym spocie świątecznym.

Drastyczna decyzja była karą dla aktora za porzucenie głównej roli w “Hasta el fin del mundo” (zastąpił go David Zepeda – listopad). Fernández wówczas tłumaczył się kiepskim stanem zdrowia, ucinając krążące plotki o zazdrości żony, która nie mogła znieść u jego boku Marjorie de Sousa.

W obliczu ostatniej decyzji fani zaczęli jednak powątpiewać w kłopoty natury zdrowotnej Pedra, a zaczęli wierzyć w wersję z żądaniem żony.

Tymczasem Telemundo 9 stycznia podało do wiadomości, że 45-letni artysta będzie trenerem w 3. edycji “La Voz Kids“.

Jestem dumny i szczęśliwy, że lata mojej kariery artystycznej ukształtują nowe pokolenie muzyczne – powiedział aktor na konferencji.

A fani już zadają sobie pytanie, czy w nowym roku zobaczą Lucero i Pedra razem na ekranie, ale tym razem w telenoweli.Comments

 1. Telemundo ma masę świetnych aktorów ale wie, że odświeżenie twarzy też jest ważne no i przy okazji zdobędzie więcej widowni, bo aktorzy z Meksyku przyciągną Meksykanów. Co do Pedro to myślę że tak naprawdę odszedł bo zorientował się, że ludzie nie widzą go jako prota i źle się z tym czuł.

 2. Czemu od razu główna rola?Wystarczy czarny charakter.

 3. beznadziejny z niego aktor niech sobie idzie do telemundo ,a na prot jest za stary i za brzydki !!! FU!

 4. Telemundo ma świetnych swoich aktorów nie musi brać wszystkich z televisy…Oby TM miało oczy i obsadzili Fernandeza w każdej innej roli tylko nie protagonisty:-)

  1. Telemundo ma tych aktorów, których nie chce już Televisa

   1. Ma swoich od wielu wielu lat np Miguela Varoni i Cathy Siachoque

    1. Czy Telemundo ma takich złych aktorów?Nie powiedziałbym.Oprócz wyżej wymienionych jeszcze Sonya Smith,Zully Montero,Diana Quijano,Sebastian Ligarde,Orlando Fundichely.

     1. Jeszcze dużo by wymieniać m.in. Karla Monroig,Gabriel Porras,Jorge Luis Pila,David Chocarro,Gaby Espino,Carlos Ponce,Ximena Duque,Fabian Rios,Christian Bach,Ana Layevska,Maritza Rodriguez na pewno wielu pominęłam:-)Ja przepadam za aktorami z obydwóch wytwórni:-)

 5. Ja go nie chcę jako protagonistę.

 6. No i bardzo dobrze, Televisa ma dużo lepszych aktorów. A do Telemundo trafiają ci, których nie chce Televisa

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.