Ten film może okazać się jednym z najbardziej wyczekiwanych przez Argentynę, sugerują zagraniczne media. Teresa Constantini („Felicitas”) wynosi na wielki ekran rozgrywającą się w latach 20. XX wieku w Buenos Aires historię sławnej aktorki, tancerki i piosenkarki tanga, Tity Merello, w którą wcieliła się Mercedes Funes (kojarzona z telenoweli „Ojciec Coraje”).

„Yo soy así, Tita de Buenos Aires” przybliża pierwsze kroki Tity w zdominowanym przez mężczyzn środowisku artystycznym, kierującym się żelaznymi zasadami, w którym nie było miejsca dla kobiety artystki. Kiedy pracowała w teatrze Bataclán zainteresował się nią Yrigoyen Iriondo, który został jej mentorem, wyprowadził z analfabetyzmu, doprowadził do podpisania pierwszego zawodowego kontraktu oraz rozsławił. Wkrótce Tita otrzymała zaszczyt wystąpienia przed Carlosem Gardelem oraz poznała miłość swojego życia, Sandriniego, gwiazdy ówczesnego kina.

W obsadzie filmu znaleźli się Damián de Santo (jako Luis Sandrini), Esther Goris, Andrea Pietra, Ludovico di Santo, Mario Pasik, Soledad Fandiño i Enrique Liporace. Premiera w Argentynie zaplanowana jest na 5 października.

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.