Maite na wielkim ekranie

Maite Perroni (“Triumf miłości”) stawia kolejny ważny krok na swojej karierze. Była już piosenkarką, jedną z RBD, aktorką telewizyjną –

Maite Perroni (“Triumf miłości”) stawia kolejny ważny krok na swojej karierze. Była już piosenkarką, jedną z RBD, aktorką telewizyjną – ma na koncie cztery telenowele, a teraz spróbuje swoich sił w produkcji kinowej.

Młodziutka aktorka znalazła się w obsadzie najnowszej produkcji René Pereira pt. “El arribo de Conrado Sierra”. Reżyser współpracował już wcześniej z innym “eks-RBD” Alonfsem Herrerą przy “El Diez”.

Dla Maite nowa rola to kolejna okazja, aby udowodnić, że ma talent. “Jestem bardzo szczęśliwa. Zakochałam się w fabule. Myślę, że pokażemy piękny Meksyk z lat 30-tych, 40-tych. Dzielenie sceny z tak wielkimi aktorami to dla mnie zaszczyt” – powiedziała krótko. Wspominając o wielkich aktorach miała na myśli Susanę Dosamantes (“Eva Luna”) i Joaquína Cosío (“Kdabra”).

Zdjęcia rozpoczną się za kilka dni i mają trwać siedem tygodni. Premiera filmu planowana jest na wrzesień br. Poniżej zamieszczamy kilka fotosów z konferencji prasowej.

[tabs tab1=”Zdjęcia”]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Maita jest świetną aktorką i niech ci co jej nie lubią to ich sprawa ale niech się od niej odczepią i jestem jej wielką fanką

  2. No i dobrze że zagra, ujawni swoje wszystkie mankamenty a fani zobaczą jaka z niej marna aktoreczka. Niech lepiej nie pcha się na głęboką wodę i zagra w mało ambitnych telenowelach, gdzie nie trzeba mieć specjalnych zdolności jak to się ma w jej przypadku. Po premierze tego filmu wspomnicie mój wpis.

  3. Maite jest swietna aktorka i zagra napewno jeszcze w wielu telkach :)
    Ja jestem jej wielka fanka i juz nie moge sie doczekac “El arribo de Conrado Sierra” napewno wypadnie swietnie. :)

  4. Maite Jest The Best Strasznie Ją Lubię I Cieszy Mnie Że Się Rozwija :) Mam Nadzieję Że Na Dużym Ekranie Wypadnie Równie Znakomicie ;)

  5. uwielbiam Maite dobrze ze próboje teraz zagrać w kinie ale chciałbym ją zobaczyć jescze w jakies telenoweli :)

  6. Maite należy do grona najlepszych aktorek w Meksyku a także jest o miliard razy lepsza od polskich aktorek grających u nas życze jej mnóstwo szczęścia!!!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.