Laura Carmine została nową uzurpatorką

Danna García (Ktoś Cię obserwuje”) nagrała odcinek pilotażowy, ale to Laura Carmine, która ostatnio dała życie postaci Ximeny w telenoweli

Danna García (Ktoś Cię obserwuje”) nagrała odcinek pilotażowy, ale to Laura Carmine, która ostatnio dała życie postaci Ximeny w telenoweli “Amor Bravío” zagra wraz z Juliánem Gilem (“Zakazane uczucie”) w nowej wersji telenoweli “La Usurpadora”. Sprawa odtwórczyni głównej roli była przedmiotem dyskusji aż do wczoraj, dopóki sama aktorka nie potwierdziła swojego udziału.

“Cóż, mogę zrobić oficjalnie ogłaszam. Jadę do Kolumbii, gdzie wystąpię w “La otra cara” razem z moim przyjacielem Juliánem Gilem jako protagonistka” – wyznała na Twitterze.

Aktorzy pozostaną w Kolumbii przez kilka miesięcy. Należy zauważyć, że “La otra cara” jest koprodukcją Televisy z kolumbijską wytwórnią RTI. Telenowela ukaże się już wkrótce na antenie Telefutury, siostrzanej stacji Univision.

“La Usurpadora”, z udziałem Gabrieli Spanic i Fernanda Colungi, cieszyła się ogromnym powodzeniem wszędzie, gdzie była wyświetlana, także w Polsce. Jest jedną z najlepiej sprzedających się telenowel w historii Televisy. Po dzień dzisiejszy emisja kontynuowana jest w wielu krajach na świecie.

Laurę Carminę i Juliána Gila czeka ogromne wyzwanie przy tym projekcie, bo, choć telenowela nie będzie dokładnie taka sama jak oryginał, to porównywania są nieuniknione.
Comments

  1. Laura jest świetną aktorką i cieszę się że stacja daje jej dość dużo możliwości pokazania swojego talentu. Po Ni contigo ni sin ti- gdzie pokazała że potrafi zagrać postać pozytywną, było Amor Bravio w którym genialnie odegrała rolę Ximeny. Myślę że spokojnie poradzi sobie zarówno w roli Pauliny jak i Paoli

  2. dobrze zrobili bo szkoda mi danny z gillem, on jest okropny

  3. może i dobrze nie znam jej to nie oceniam ciekawe jak gra ta laura,ale i tak oryginału nie przebiją właśnie mogliby powtórzyć paulinę-wspaniali gaby i fer

  4. Swietny wybor, chociaz w tym projekcie madrze wybrali :) Ciesze sie bo Laura jest swietna aktorka (co udowodnila miedzy innymi w “Amor Bravio”) Niesadziecie ze dobrze ze wybrali kogos “swiezego” a nie ciagle te same aktorki graja… :)

  5. Nie wydaje mi się to najlepszy wybór ale cóż poradzić, życzę Laurze powodzenia. Jest świetną aktorką więc powinna sobie poradzić.

  6. kto to wgl jest?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.