“La piloto” po raz drugi na pasie startowym

Livia Brito i Ilza Ponko zagrają rywalki w drugim sezonie meksykańskiego serialu “La piloto”. Premiera w czerwcu w Meksyku.

Po udanym pierwszym lądowaniu w Meksyku i Stanach Zjednoczonych serial “La piloto” wyruszy w kolejny lot. Wytwórce W Studios i Lemon Film już od stycznia trwają prace nad drugim sezonem popularnej produkcji z udziałem Livii Brito (“Włoska narzeczona”). Jej premiera zaplanowana w Meksyku jest na 18 czerwca.

W odróżnieniu od pierwszego sezonu, opartego na prawdziwych wydarzeniach, drugi jest w całości fikcją. Twórcy serialu, Jörg Hiller i jego pięcioosobowa ekipa scenarzystów, stawiają przed Yolandą (postać Brito), doświadczonej pilotki i kobiety interesu, kolejne przeszkody i nowych wrogów. Jednym z nich ma być Rosjanka Irina Kilichenko, postać kreowana przez kubańską aktorkę Ilzę Ponko o rosyjskich korzeniach. Wraz z nią na ekranie pojawią się m.in. Oka Giner, Paulo Quevedo, Lisardo i Margarita Múñoz. Nie zabraknie także Arapa Bethke i Juana Colucho, wcielających się ponownie w główne role męskie.

[tabs tab1=”La piloto, sezon 2 – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Niestety nowej telenoweli z Angelique raczej nie zobaczymy szczególnie widząc co się teraz dzieje z telenowelami w polskiej TV :(
    Na jedym fotelu w Televisie siedzi facet, który kiedyś był związany z Telemundo może przez to Televisa przechodzi zmiany. Tydzień temu Televisa anulowała kolejny projekt, w którym główną rolę miała zagrać Renata Noti. W obsadzie znalazła się też Leticia Calderon. Anulowali projekt kilka dni przed rozpoczęciem zdjęć co było z ich strony chamskie. Rok temu również anulowali projekt z Leticią Calderon (remark “Seniora Isabella”). Co do produkcji Laurtilleux to niestety ona tworzy same gnioty. Jednak Mejia moim zdaniem tworzy dobre telenowele a najlepsza z nich to “Paulina”.

  2. Super że ponownie zobaczymy Livię Brito na ekranie bo to naprawdę wartościowa i utalentowana aktorka i jej nalepsza rola jak dla mnie to rola Natali Garcii w DQTQTQ. Ona naprawdę potrafi grać nie tom co ta cała Paulina Goto. A cieszy mnie też że Angie Boyer ponownie zagra w nowej telenoweli z Michelem Brownem. I szkoda że tej telenoweli z pewnością nie zobaczymy w Polsce jeynie liczmy na odicnki z napisami. A co sądzicie o zmaianch frontu w Televisie bo ostatnio anulowali 2 klasyczne projekty i chcą się skuiać na nacronovelach i jedynym plusem jest to że nie uświadczymy gniotów Mejii i Laurtilleux.

  3. Tak po za tym to Angelique Boyer została oficjalnie potwierdzona jako protagonistka nowej telenoweli wytwórni Lemon Film i W Studios dla Televisy i Unievision. Partnerować jej będzie Michel Brown. Tytuł nosi “Contracara” :)

  4. Fajny serial ale raczej nie zobaczymy go w Polsce :( Wiadomo coś o 2. sezonie “La doble vida de Estella Carillo”?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.