Klamka zapadła

To już oficjalne. Aarón Díaz jest w Telemundo!. Wczoraj 31-letni aktor podpisał kontrakt z amerykańską wytwórnią. – Aarón Díaz należy

To już oficjalne. Aarón Díaz jest w Telemundo!.

Wczoraj 31-letni aktor podpisał kontrakt z amerykańską wytwórnią.

Aarón Díaz należy do grona najbardziej znanych i lubianych aktorów hiszpańskojęzycznej telenoweli. Cieszymy się, że dołączył do grona naszych aktorów i zagra w przyszłych projektach Telemundo Studios – skomentował angaż aktora wiceprezes Telemundo, Joshua Mintz.

Jestem szczęśliwy. Byłem przekonany, że prędzej czy później poznam tę rodzinę, ale nie wiedziałem kiedy. Prowadziliśmy rozmowy już od jakiegoś czasu… Zawsze lubiłem zmiany. Po 10 latach spędzonych w jednej firmie przyszedł czas na rozpatrzenie nowych ofert i projektów innego typu. Jestem zadowolony, z tego, co znalazłem – wyznał Aarón na konferencji prasowej po podpisaniu ekskluzywnego kontraktu.

Przypominamy, że pierwszym projektem aktora w nowym domu będzie telenowela “Santa Diabla“, w której będzie partnerował Gaby Espino.Comments

  1. Gratulacje telemundo ostatnio robi najciekawsze seriale,oby Aaron wykazał się talentem aktorskim,którego nie pokazał w “Teresie”,żeby przy tak świetnej aktorce jak Gaby Espino nie wyszedł blado.

  2. No i super:)

  3. Ładnie wyszedł na tym zdjęciu :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.