Juan Soler partnerem La Chule?

Mówi się, że Juan Soler (“Kiedy się zakochem”), który tak bardzo chciał uniknąć grania “przeterminowanego amanta” z telenowel, zmienił zdanie!

Mówi się, że Juan Soler (“Kiedy się zakochem”), który tak bardzo chciał uniknąć grania “przeterminowanego amanta” z telenowel, zmienił zdanie! Jak podaje TVyNovelas aktor podpisał kontrakt na wyłączność z amerykańską stacją Telemundo i zagra w telenoweli “La Patrona” u boku Aracely Arámbula.

Argentyńczyk i Meksykanka są prywatnie przyjaciółmi. Łączy ich także znajomość z Sebastianem Rulli (także Argentyńczyka), który jest bliskim przyjacielem Solera i narzeczonym La Chule. Niektóre źródła zapewniają, że niebawem Telemundo oficjalnie powita aktora w swoim “domu”, tak jak przywitano kilka miesięcy temu Aracely.

Obecnie aktor mieszka z całą rodziną w Miami i prowadzi kanał Fashion TV oraz swoją własną wytwórnię telewizyjną.Comments

  1. moim zdaniem bardziej pasuje do silvia navarro :)

  2. Spierdalać z tymi gównami zaraz wszystkich zajebie !

  3. bardzo lubię Sylwię Navarro , kobieta z dystansem do samej siebie a przy tym świetna aktorka i piękna .

  4. Najlepszy duet stworzył z Silvią Navarro. Ale ten film też może być super i czekam na niego z niecierpliwością.;);)

  5. Bardzo się ciesze lubię tego aktora

  6. Dla mnie najlepszy duet stworzył z Angelicą Riverą, chociaż z Silvią też fajnie wyglądał. Z Arambulą jakoś mi się nie widzi.

  7. dobry aktor

  8. ciesze sie,ze znow zagra Juan, bo jest swietnym aktorem, szczegolnie najlepszy duet stworzyl z silvia navarro:) :) :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.