Jedną nogą w Telemundo

Dobra passa Irán Castillo trwa. Aktorka już za kilka tygodni kończy zdjęcia do pierwszej telenoweli sensacyjnej stacji Venevisión, “Los Secretos

Dobra passa Irán Castillo trwa. Aktorka już za kilka tygodni kończy zdjęcia do pierwszej telenoweli sensacyjnej stacji Venevisión, “Los Secretos de Lucía”, w której partneruje jej Juan Pablo Raba.

LSDL opowiada historię Lucíi Reiny, młodej kobiety, która w wyniku wypadku traci pamięć, a następnie rusza na poszukiwanie swojej przeszłości, która okazuje się pełna mrocznych sekretów i trudnej miłości.

Rola Lucíi to powrót 36-letniej aktorki po siedmiu latach na mały ekran. Ostatnia jej rola to gościnny występ w telenoweli “Mundo de fieras”.

Po zakończeniu prac na planie LSDL Irán zamierza wrócić do Meksyku i spędzić trochę czasu ze swoją roczną córeczką, Irką. Nie na długo. Bo już wkrótce ponownie zawita do Miami, aby osiąść tu na dłużej. Głośno się mówi, że aktorka jest kuszona przez Telemundo bardzo korzystnym kontraktem i poważnie zastanawia się nad jego podpisaniem. Czy się zdecyduje? Na pewno będziemy na bieżąco informować.Comments

  1. w palomie zagrała zajebiście

  2. Oby przeszła do Telemundo. Ja ją bardzo lubię i choć nie jest jakąś wielką pieknością to nadaje się do protek.

  3. Widać że dużo aktorów i aktorek przechodzi do telemundo,akurat za Iran nie przepadam,ale nie dziwie im się bo telemundo produkuje świetne telki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.