Czy będzie hit?

Telemundo przygotowuje się do nowych projektów z nadzieją, że zainteresują one widzów i poprawią oglądalność stacji. Jedną z oczekiwanych premier

Telemundo przygotowuje się do nowych projektów z nadzieją, że zainteresują one widzów i poprawią oglądalność stacji. Jedną z oczekiwanych premier jest odświeżona wersja „El cuerpo del deseo”, „Almas perdidas”. Początkowo telenowela przeznaczona dla Aracely Arámbula, która ostatecznie została wybrana do telenowelowej wersji „Les Miserables”.

W ostatnim czasie karty zostawały powoli odkrywane – zaczęło się od ujawnienia nazwisk antagonistów – Vanessa Villela i Jorge Luis Pila. Potem przyszedł czas na protagonistów: Davida Chocarro oraz… Maríę Elisę Camargo.

To wybór tej ostatniej spotkał się z największym sprzeciwem widzów. Będzie to debiut młodej aktorki w roli głównej. Czy udany? Czas pokaże.

Najbardziej zaskoczyła wiadomość o gościnnym pojawieniu się w produkcji Laury Flores, która dotąd była jedną z firmowych twarzy meksykańskiej Televisy.

Prócz wyżej wymienionych starszych aktorów w telenoweli pojawią się także Martín Barba i Jonathan Freudman, którzy zagrają braci.

Zdjęcia do AP ruszają na dniach w Meksyku, a sama telenowela pojawi się na antenie Telemundo na początku przyszłego roku w miejsce powtórkowej emisji „La Reina del Sur” o godzinie 21.00.Comments

  1. Nie, nie będzie Hitem! Za wcześnie jest na odświeżoną wersje Hitowej telenoweli ,,El Cuerpo del Deseo” ze zjawiskową Lorena Rojas. Wszyscy tam byli swietnie dobrani, każdy na swoim miejscu . A ta nowa wersja n, niestety ale nie ma szans, no zobaczymy… Ale na pewno nie przebije pierwowzoru.

  2. bede ogladac ;) Nie dawno czytalam ze Angelica Aragon tez jest typowana do roli w Almas Perdidas ciekawe czy okaze sie to prawdą

  3. Ja bym chętnie obejrzała ten remake z taką obsadą jak David,Jorge i Vanessa:-)Nie znam tej protki wolałabym inną aktorkę.

  4. Maria Elisa świetnie wypadła w PEAM w roli Pato. Jej postać była wprawdzie bardzo charakterystyczna (postać komediowa) ale rewelacyjnie zagrana. Może jako protka też się sprawdzi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.