Christian w Meksyku

Nieoczekiwana wiadomość. José Alberto Castro namówił peruwiańskiego aktora Christiana Meiera to udziału w telenoweli “La malquerida” z Victorią Ruffo.Choć zdjęcia

Nieoczekiwana wiadomość. José Alberto Castro namówił peruwiańskiego aktora Christiana Meiera to udziału w telenoweli “La malquerida” z Victorią Ruffo.Choć zdjęcia już się rozpoczęły, mówi się, że niezapomniany “Zorro” dołączy do obsady dopiero za kilka tygodni.

Christian Meier zagrał jak dotąd w dwóch meksykańskich telenowelach produkowanych przez TV Azteca – “Lo que es el amor” i “Amores… querer con alevosía” (z Bárbarą Mori). Teraz, po raz pierwszy, przekroczy próg konkurencyjnej wytwórni, Televisy.


Comments

  1. jest brzydki i staro wygląda gdzieś na ponad czterdzieche .

    1. Jest bardzo przystojny, a za 3 miesiące skończy 44 lata więc byłoby dziwne gdyby wyglądał na 30

      1. Racja jest przystojny,męski wystarczy zmiana fryzury i będzie super się prezentował :-)-)Nie będzie wyglądał na 20 jak ma ponad 40.Christian jest bardzo dobrym aktorem:-)

  2. Do Victorii to on nie pasuje, ale i tak gra faceta, który żeni się dla kasy ;P Cieszę się, że Meier gdzieś gra, bo jego ostatnia rola w Cosita Linda nie napawała entuzjazmem, tak jakby nie zależało już mu na tym w czym gra- takie odniosłam wrażenie, bo telenowela jest okropna. A tu rola u jednego z lepszych producentów z Televisy i od razu ambitny projekt- czyli ekranizacja La Malqueridy :)

  3. Super że Christian zagra w La Malquerida pasuje do Victorii i Ariadne:)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.