Moda na latynoamerykańskie remaki seriali USA trwa. W tym roku kolumbijski Caracol przy współpracy z Warner Bross przygotowuje dla widzów swoją wersję kontrowersyjnej produkcji amerykańskiej „Nip/Tuck”, znanej polskim widzom jako „Bez skazy”. Castingi trwają od kilku tygodni i co raz więcej nazwisk jest już pewnych. Po tym jak Mark Tacher i Juan Pablo Raba odrzucili propozycję zagrania głównych ról, Christian Meier i Michel Brown przyjęli je. W serialu aktorzy zagrają przyjaciół chirurgów plastycznych i właścicieli ekskluzywnej kliniki plastycznej. Obok nich na małym ekranie pojawią się także Natasha Klauss i Carolina Gómez. Zdjęcia rozpoczynają się już w kwietniu.

Amerykański oryginał był serialem z serii odważnych, szokujących i kontrowersyjnych. Na jego całość złożyło się 6 sezonów, dając łącznie 100 odcinków. Czy kolumbijski serial doczeka się tylu samo? Czy ta wersja pójdzie bardziej w stronę „rosa” i zostanie wygładzona? Wkrótce przekonamy się…


6 KOMENTARZE

  1. super chętnie bym obejrzała tą telę,nie widziałam bez skazy ale mogliby pójść w stronę rosa,obsada świetna michel,natasha i christian,już były latynoskie wersje gotowych na wszystko i chirurgów widział ktoś może?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.