Argentyńska diwa w serialu produkcji Telefé

Nazywana żartobliwie “diwą śniadań” (przez 42 lata prowadziła swój własny program “Almorzando con Mirtha”, do którego zapraszała gwiazdy na rozmowę

Nazywana żartobliwie “diwą śniadań” (przez 42 lata prowadziła swój własny program “Almorzando con Mirtha”, do którego zapraszała gwiazdy na rozmowę przy stole) wielka argentyńska aktorka i prezenterka telewizyjna Mirtha Legrand powraca po ponad 40 latach do aktorstwa jako tytułowa “La dueña” (tłum. pani) 13-odcinkowego serialu produkcji Telefé i Endemol.

Obsada tej długooczekiwanej produkcji była starannie dobierania według gustu producentów. Znaleźli się w niej: wybrana przez samą Legrand młodziutka aktorka Florencia Bertotti, popularna w Ameryce Południowej i Europie za sprawą telenoweli “Floricienta”, uwielbiany za role czarnych charakterów Czilijczyk Benjamín Vicuña (“Herederos de una venganza”), a także Fabián Vena (“Caín y Abel”), Raúl Taibo (“Na straży miłości”), Federico D’Elía (“Serca na rozdrożu”), Juan Gil Navarro (“Skradzione życia”) i Brenda Gandini (“Skradzione życia”).

Serial przedstawia losy Sofii Ponte (Legrand), wpływowej i niesłychanie bogatej bizneswoman, właścicielki marki kosmetyków o międzynarodowej sławie. Ta będąca w jesieni życia kobieta czerpie największą radość z odniesionych sukcesów zawodowych, które są także przyczyną jej największych zmartwień. Sofía nie ufa do końca swojej rodzinie i nie wie, kto daży ją szczerą miłością, a kto trzyma z nią tylko dla jej majątku. Postanawia zabawić się kosztem swoich bliskich i wciąga ich w grę, która zdemaskuje ich prawdziwe oblicza.

Premiera serialu w Argentynie już w najbliższą środę. Poniżej zamieszczamy oficjalny i bardzo obiecujący trailer “La dueña”.

[tabs tab1=”Tab 1″]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.