Nazywana żartobliwie „diwą śniadań” (przez 42 lata prowadziła swój własny program „Almorzando con Mirtha”, do którego zapraszała gwiazdy na rozmowę przy stole) wielka argentyńska aktorka i prezenterka telewizyjna Mirtha Legrand powraca po ponad 40 latach do aktorstwa jako tytułowa „La dueña” (tłum. pani) 13-odcinkowego serialu produkcji Telefé i Endemol.

Obsada tej długooczekiwanej produkcji była starannie dobierania według gustu producentów. Znaleźli się w niej: wybrana przez samą Legrand młodziutka aktorka Florencia Bertotti, popularna w Ameryce Południowej i Europie za sprawą telenoweli „Floricienta”, uwielbiany za role czarnych charakterów Czilijczyk Benjamín Vicuña („Herederos de una venganza”), a także Fabián Vena („Caín y Abel”), Raúl Taibo („Na straży miłości”), Federico D’Elía („Serca na rozdrożu”), Juan Gil Navarro („Skradzione życia”) i Brenda Gandini („Skradzione życia”).

Serial przedstawia losy Sofii Ponte (Legrand), wpływowej i niesłychanie bogatej bizneswoman, właścicielki marki kosmetyków o międzynarodowej sławie. Ta będąca w jesieni życia kobieta czerpie największą radość z odniesionych sukcesów zawodowych, które są także przyczyną jej największych zmartwień. Sofía nie ufa do końca swojej rodzinie i nie wie, kto daży ją szczerą miłością, a kto trzyma z nią tylko dla jej majątku. Postanawia zabawić się kosztem swoich bliskich i wciąga ich w grę, która zdemaskuje ich prawdziwe oblicza.

Premiera serialu w Argentynie już w najbliższą środę. Poniżej zamieszczamy oficjalny i bardzo obiecujący trailer „La dueña”.

[tabs tab1=”Tab 1″]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.