Allisson Lozz Porzuca aktorstwo

Po udanych występach w dwóch telenowelach „Al diablo con los guapos” („Do diabła z przystojniakami”) i „En nombre del amor”,

Po udanych występach w dwóch telenowelach „Al diablo con los guapos” („Do diabła z przystojniakami”) i „En nombre del amor”, meksykańska aktorka zaskoczyła swoich fanów oznajmiając, że po ślubie nie wróci już do aktorstwa i zamierza całkowicie poświęcić się mężowi i domowi.

„Wyszłam za mąż jako dziewica i pragnę oddać się Bogu i rodzinie. Już nigdy nie będę grać!” – zapewnia zdeterminowana Allisson.

Młoda Meksykanka jest świadkiem Jehowy. Do ślubu cywilnego poszła ubrana we fioletową suknię z białym welonem. Ceremonia odbyła się w Chihuahua, gdzie przyszła na świat Lozz.

Szczęśliwym wybrankiem Allisson jest 22-letni Eliú Gutiérrez. Para ma za sobą pięciomiesięczny staż narzeczeństwa i nie wyklucza, że w przyszłości sformalizuje swój związek uczestnicząc w rytuale zaślubin w religii, jaką oboje wyznają.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.