„Soy de barrio” nowym projektem TV Azteca

Za pośrednictwem swojego Twittera Alberto Santini, dyrektor generalny Azteca Novelas poinformował o najnowszych produkcjach przygotowywanych przez meksykańską TV Azteca na

Za pośrednictwem swojego Twittera Alberto Santini, dyrektor generalny Azteca Novelas poinformował o najnowszych produkcjach przygotowywanych przez meksykańską TV Azteca na 2011 rok.

W kwietniu rozpoczną się zdjęcia do telenoweli “Soy de barrio”. W role protagonistów wcielą się Eduardo Capetillo i Bibi Gaytán. Spekuluje się, że Michelle Vieth może dołączyć do obsady jako czarny charakter. Ma to być oryginalna historia z gatunku melodramatu. Producentem została Gina Castro (“Vidas Robadas”). Warto wspomieć, że Bibi i Eduardo prywatnie są małżeństwem i mają trójkę dzieci oraz, że będzie to już ich czwarte wspólne spotkanie na planie! W 1992 roku zagrali razem w telenoweli Televisy “Baila Conmigo”. To właśnie na planie tej produkcji zakochali się w sobie i pobrali, a ich ślub był emitowany w telewizji. Kilka lat pożniej ponownie zagrali główne role, tym razem w wyświetlanej także w Polsce telenoweli “Camila”. Ostatni raz wystąpili razem gościnnie w “En nombre del amor” w 2008 roku.

Gabriela Spanic zagra w “Emperatriz”, adaptacji jednej z wenezuelskich telenowel. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się na przełomie marca i kwietnia.

Natomiast Edith González i Sergio Basañez wcielą się w główne rolę w produkcji “Rosa Candela”, która także będzie na podstawie oryginalnego scenariusza. Zdjęcia maja rozpocząć się w marcu. Za produkcję odpowiada Fides Velasco.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.